• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » سلطانی فر: نگاهمان به حق پخش فوتبال برد – برد است
  کد خبر : 2009438

  سلطانی فر: نگاهمان به حق پخش فوتبال برد – برد است

  سلطانی فر: نگاهمان به حق پخش فوتبال برد – برد استReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر به همراه معاونان خود با پور محمدی مدیر شبکه سه و رئیس شورای تخصصی صدا وسیما و مدیران کل بخش…

  سلطانی فر: نگاهمان به حق پخش فوتبال برد - برد استReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر به همراه معاونان خود با پور محمدی مدیر شبکه سه و رئیس شورای تخصصی صدا وسیما و مدیران کل بخش های مختلف خبری و تولید سازمان صدا وسیما دیدار کرد.

  سلطانی فر با تشکر از نگاه دقیق و کارشناسی حوزه های مرتبط با ورزش در سازمان صداو سیما، گفت: رویکرد مهم رسانه ملی در تقویت وحدت ملی، انسجام ملی و طرح مناسب و کارشناسانه نقدها به دور از هیاهو و جنجال، کمک بزرگی به مدیران و مسئولان ورزش کشور است.

  وی با اشاره به مخاطبان زیاد ورزش در شبکه های مختلف سازمان صدا وسیما گفت: در دیداری که چندی پیش با رئیس سازمان صدا وسیما داشتم، پیشنهاد راه اندازی دومین شبکه تلویزیونی ورزش را برای پوشش اخبار و مسابقات رشته های پایه و پر مدال دادم و به عنوان دستگاه متولی ورزش کشور آمادگی همراهی و حمایت از این موضوع را داریم.

  وزیر ورزش و جوانان همچنین به موضوع حق پخش تلویزیونی اشاره کرد و گفت: نگاه من به این مسئله مهم برای فوتبال، برد – برد است و در این مورد با رئیس سازمان مفصل صحبت کرده ایم، امیدوارم بزودی به راهکاری موثر دست پیدا کنیم.

  وی در ادامه این نشست با بیان نظر مقام معظم رهبری درباره ایجاد آرامش و امید و حفظ روحیه و شور انقلابی در برنامه های صدا وسیما گفت: در برنامه های صدا وسیما هر مسئله ای که موجب ایجاد غم، عصبیت، ناراحتی و در نهایت یاس و نا امیدی و سرخوردگی بخصوص برای جوانان شود باید پرهیز کنیم چرا آینده ایران عزیز بسیار روشن و پر امید است

  وزیر ورزش با استقبال از بیان انتقاد صحیح، عالمانه و به موقع در صدا وسیما گفت: همه مدیران و مسئولان ورزشی موظف به پاسخگویی در حیطه اختیارات و وظایف خود هستند و باید پاسخی منطقی به انتظارات و خواسته های مردم داد.

  سلطانی فر به دغدغه های فرهنگی خود برای ورزش نیز پرداخت و گفت: فرهنگ و اصلاح مشکلات فرهنگی در ورزش یک عزم همگانی را طلب می کند و سهم رسانه ملی در ترویج و تبلیغ مولفه های فرهنگی و نقش ارشادی – تربیتی این رسانه بسیار مهم است.

  در ادامه این جلسه پور محمدی رئیس شورای تخصصی ورزش صدا وسیما با تقدیر از تلاش های وزیر ورزش و جوانان گفت: آثار خوب مدیریتی حضور شما در این مدت  دیده می شود و با انتخاب معاونان متخصص و آشنا به ورزش ، کمک بزرگی به هدایت ورزش کشور کردید.

  وی ادامه داد: صدا وسیما یک دستگاه حاکمیتی است و در تمام زمینه ها پشتیبان نظام و مسئولان آن است و تلاش دارد با انعکاس خواسته های مردم و مخاطبان، اعتماد به مدیران و خدمات آنها بیشتر شود.

  در ادامه این نشست معاونان وزارتخانه داورزنی، احمدی، شعبانی بهار و فریبا محمدیان و مدیران کل و مسئولان شبکه های مختلف معاونت های سیما، استانها، برون مرزی و سیاسی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.