• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نیروهای شهرداری سنندج تبدیل وضعیت می‌شوند/ ۲ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت می‌شود/ یک‌سوم پرسنل شهرداری مازاد هستند
  کد خبر : 2009339

  نیروهای شهرداری سنندج تبدیل وضعیت می‌شوند/ ۲ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت می‌شود/ یک‌سوم پرسنل شهرداری مازاد هستند

  نیروهای شهرداری سنندج تبدیل وضعیت می‌شوند/ ۲ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت می‌شود/ یک‌سوم پرسنل شهرداری مازاد هستندReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، منوچهر فخری سه‌شنبه شب در جلسه رسمی شورای شهر سنندج که با محوریت تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری در سنندج برگزار شد…

  نیروهای شهرداری سنندج تبدیل وضعیت می‌شوند/ ۲ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران پرداخت می‌شود/ یک‌سوم پرسنل شهرداری مازاد هستندReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، منوچهر فخری سه‌شنبه شب در جلسه رسمی شورای شهر سنندج که با محوریت تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری در سنندج برگزار شد با اشاره به کمبود منابع مالی و نبود بودجه در شهرداری سنندج، اظهار کرد: بدهی شهرداری به پیمانکاران را انکار نمی‌کنیم که سعی بر این است تا ۲ میلیارد تومان از طلب آنان ظرف روزهای آینده پرداخت شود اگر چه پرداخت مطالبات همکاران در اولویت کار شهرداری است.

  وی با بیان اینکه پرسنل شهرداری سرمایه این نهاد هستند اما تاکنون به این سرمایه مهم توجهی نشده است افزود: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیرو در شهرداری سنندج اشتغال دارند که یک نفر از آنها جایگاه عالی ندارد و این ظلم به این نیروهاست.

  شهردار سنندج خاطرنشان کرد: متاسفانه در شهرداری سنندج هیچ کارمندی با مدرک دکترا فعالیت نمی‌کند و ما در صدد این هستیم که سطح علمی کارمندان شهرداری را بالا ببریم.

  وی از نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه در هر سازمان و نهادی نام برد و گفت: هیچ سازمانی بدون داشتن نیروهای متبحر و متخصص نمی‌تواند به چشم‌انداز و اهداف مدنظر آن دست یابد.

  به گفته فخری، توسعه در هر سازمان و جامعه‌ای با وجود نیروی انسانی متبحر و توانمند شکل می‌گیرد و نگاه توسعه‌نگر نیروی انسانی بسترساز توسعه و تغییر در هر سازمانی می‌شود.

  به گفته وی، نبود ثبات شغلی در شهرداری یکی از مهم‌ترین مشکلات پرسنل این نهاد است و مجموعه پرسنل شهرداری از مظلوم‌ترین و زحمتکش‌ترین قشر جامعه هستند.

  شهردار سنندج گفت: بیشتر پرسنل شهرداری سنندج در قالب‌های ساعتی، حجمی، قراردادی و شرکتی فعالیت دارند که تبدیل وضعیت آنها یکی از برنامه‌های جدی شهرداری است که برای تعداد زیادی از آنان اقدام شده است.

  فخری ضمن اشاره به این موضوع که حدود یک‌سوم از پرسنل شهرداری نیروی مازاد هستند و اظهار داشت: اعتقادی به نیروی ارزان و غیرمتخصص در بدنه شهرداری ندارم و در راستای تبدیل وضعیت نیروها و پرسنل شهرداری براساس شاخص‌های تعریف شده اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.