• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » معوقات معلمان پرداخت شد
  کد خبر : 2009186

  معوقات معلمان پرداخت شد

  وزیرآموزش و پرورش گفت: ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از معوقات معلمان پرداخت شد که از این میزان و تا پایان شهریور ماه سالجاری مطالبات حق التدریسی ها نیز به آنان پرداخت شد. فخرالدین احمدی واعظ آشتیانی روز سه شنبه و در حاشیه برگزاری سومین همایش ملی روانشناسی مدرسه در گفت و گو با…

  ۵۳

  وزیرآموزش و پرورش گفت: ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از معوقات معلمان پرداخت شد که از این میزان و تا پایان شهریور ماه سالجاری مطالبات حق التدریسی ها نیز به آنان پرداخت شد.

  فخرالدین احمدی واعظ آشتیانی روز سه شنبه و در حاشیه برگزاری سومین همایش ملی روانشناسی مدرسه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه سعی می شود برای ۶ ماه دوم و تا اسفند ماه سالجاری پرداختی ها به معلمان حق التدریس تامین شود.

  وی گفت: یکی از برنامه های آموزش و پرورش کاهش حجم کتاب های درسی است و به دنبال آن هستیم در کنار مهارت آموزی در بین دانش آموزان ، این مهم نیز به خوبی اجرایی شود و به عنوان یک برنامه ملی به آن باید نگریست.
  دانش آشتیانی نسبت به تنوع در مدارس اظهار کرد: روال کنونی تفکیک دانش آموزان که در مدارس صورت می گیرد تخصصی نیست و جداسازی دانش آموزان حتی در یادگیری آنان آسیب زا است از این رو در سند تحول با وجود زیرنظام های تعریف شده برای حرکت به سمت کاهش تنوع ، تاکید شده است.
  وزیرآموزش و پرورش با بیان اینکه به نظر من در کشور نباید بیشتر از یک نوع مدرس وجود داشته باشد ، افزود: در دنیا حتی دانش آموزان استثنایی هم در مدارس عادی تحصیل می کنند و از طرفی دستیار و مشاور برای آنان قرار می دهند و کمتر این دانش آموزان را در مدارس جدا قرار می دهند چراکه آن مدارس جداسازی شده در بسیاری از مواقع آسیب زا هستند.
  وی گفت: برای تحقق این امر باید مسایل فرهنگی خانواده ها را اصلاح کرد تا نسبت به حضور دانش آموزان در کنار یکدیگر به امری عادی تبدیل شود و ضمن اینکه تعامل صورت می گیرد آسیب ها کاهش خواهد یافت .

  منبع: ایرنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.