• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حذف مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال منطقی و به سود باشگاه‌ها است
  کد خبر : 2008968

  حذف مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال منطقی و به سود باشگاه‌ها است

  حذف مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال منطقی و به سود باشگاه‌ها استReviewed by on Feb 14Rating: فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اظهار داشت: از لحاظ اینکه بیشتر تمرین کردیم و هماهنگ تر شویم این تعطیلی‌ها به ما کمک کرد، اما از سوی دیگر با وجود…

  حذف مرحله گروهی لیگ‌برتر بسکتبال منطقی و به سود باشگاه‌ها استReviewed by on Feb 14Rating:

  فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اظهار داشت: از لحاظ اینکه بیشتر تمرین کردیم و هماهنگ تر شویم این تعطیلی‌ها به ما کمک کرد، اما از سوی دیگر با وجود این تعطیلی یک ماهه به نظرم بهتر است فدراسیون تصمیمی در مورد مرحله گروهی اتخاذ کند. به نظر من اگر در این شرایط این مرحله برداشته شود، منطقی حواهد بود.

  وی ادامه داد: این قانون در هیچ جای دنیا وجود ندارد که تیم‌ها بعد از دور مقدماتی وارد مرحله گروهی شوند، بلکه باید مستقیما پلی‌آف برگزار شود. در این اوضاع اقتصادی به سود باشگاه‌ها است که این مرحله حذف شود، چون در غیر اینصورت باید یک ماه بیشتر به بازیکنان خارجی‌ خود پول بدهند.

  سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد گفت: در جلسه لیگ هم نظرات موافق و مخالف در این باره وجود داشت و در نهایت قانون مرحله گروهی تصویب شد، اما با توجه به مسابقاتی که برای تیم ملی وجود داشت، تعطیلی لیگ به وجود آمد. اولویت همه ما تیم ملی است، اما به خاطر اینکه منافع باشگاه‌ها هم حفظ شود، بهتر است که مرحله گروهی برداشته شود.

  کوهیان عنوان کرد: در برخی مواقع باید تصمیمات به اقتضای زمان و شرایط باشد، چون در غیر اینصورت بودجه باشگاه‌ها به هم می‌ریزد. اگر مخالفتی در این زمینه می‌کنیم، این نیست که فقط نفع باشگاه خودمان مهم است بلکه ظرفیت‌های بسکتبال‌ کشور را هم باید در نظر بگیریم. هرچند معتقدیم در این فصل تصمیمات خوب زیادی در مورد لیگ گرفته شده است.

  وی در خصوص بازی روز پنجشنبه با شهرداری گرگان گفت: گرگان را هیچ وقت نمی‌توان دست کم گرفت. آنها در بازی قبلی هم نمایش خوبی داشتند. ما هم خوشبختانه هماهنگ تر شده‌ایم و به دنبال پیروزی خانگی هستیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.