• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , بهداشت و سلامت , حوادث » مطب های خصوصی در بروجرد زباله های عفونی را بی خطر سازی نمی کنند
  کد خبر : 2008946

  مطب های خصوصی در بروجرد زباله های عفونی را بی خطر سازی نمی کنند

  مطب های خصوصی در بروجرد زباله های عفونی را بی خطر سازی نمی کنندReviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از بازتاب بروجرد  "مصطفی مصطفی وند" رئیس محیط زیست بروجرد گفت: هیچکدام از مطب های خصوصی در بروجرد اقدام به بی خطر سازی…

  مطب های خصوصی در بروجرد زباله های عفونی را بی خطر سازی نمی کنندReviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از بازتاب بروجرد  "مصطفی مصطفی وند" رئیس محیط زیست بروجرد گفت: هیچکدام از مطب های خصوصی در بروجرد اقدام به بی خطر سازی زباله های عفونی نمی کنند و هر نوع زباله و پسماند را به عنوان زباله های عادی در سطل زباله می ریزند.

  وی اضافه کرد: پسماندهای مطب ها نیز مانند بیمارستان ها باید ابتدا بی خطر سازی شوند و سپس به عنوان زباله های عادی در محل مورد نظر دفن شوند تا مشکلات بهداشتی را به همراه نداشته باشند.

  به گفته وی با توجه به این که پسماندهای پزشکی باید بی خطر سازی شوند اما بسیاری از مطب های خصوصی نسبت به این موضوع مهم بی توجه هستند که نیاز است بی خطر سازی پسماندهای مطب ها به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

  مصطفی وند اظهار داشت: در حال حاضر بیمارستانها، مراکز درمانی، درمانگاه ها و آزمایشگاه های بروجرد مجهز به دستگاه اتوکلاو هستند و پسماندها را بی خطر سازی می کنند که باید این کار حتما در خصوص زباله های مطب ها هم انجام شود.

  وی بیان کرد: در این راستا جلسه ای با شورای شهر برگزار شد و قرار شد در محل دفن زباله ها، محلی برای دفن پسماندها و زباله های عفونی در نظر گرفته شود تا زباله های مطب های خصوصی در این قسمت بعد از بی خطر سازی دفن شوند.

  رئیس محیط زیست بروجرد افزود: بی خطر سازی پسماندهای عفونی یک موضوع مهم است و نیاز است برای جلوگیری از مشکلات بهداشتی اقدامات جدی صورت گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.