• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کارت «منزلت» بازنشستگان، «بازنشسته» شد
  کد خبر : 2008912

  کارت «منزلت» بازنشستگان، «بازنشسته» شد

  کارت «منزلت» بازنشستگان، «بازنشسته» شدReviewed by on Feb 14Rating: عباس رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و بهره‌مندی بازنشستگان از کارت شناسایی (منزلت)، گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی مانند سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای بازدید بازنشستگان از اماکن باستانی و کاخ موزه‌ها خدمات رایگان…

  کارت «منزلت» بازنشستگان، «بازنشسته» شدReviewed by on Feb 14Rating:

  عباس رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و بهره‌مندی بازنشستگان از کارت شناسایی (منزلت)، گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی مانند سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای بازدید بازنشستگان از اماکن باستانی و کاخ موزه‌ها خدمات رایگان ارائه می‌دهد البته در شرایطی که بازنشستگان این کارت منزلت را به همراه داشته باشند. 

  وی ادامه داد: اما برخی از خدمات دیگر مانند بهره مندی از اماکن ورزشی، بلیت هواپیما یا سایر خدمات به دلیل اینکه نیاز به تأمین بار مالی داشته است و باید از سوی دولت و در بودجه سنواتی توسط مجلس تصویب می‌شد و تعریف نشده است متأسفانه تأمین نشده و بازنشستگان از دریافت این خدمات رایگان محروم شده‌اند. 

  رشیدی، گفت: طبیعتاً این امکان برای دستگاه‌های اجرایی ارائه کننده این خدمات مهیا نیست که خدمات خود را به بازنشستگان رایگان ارائه دهند.

  مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: البته هدف اصلی این کارت شناسایی یک کارت هویتی بود که دستگاه‌ها در زمان بازنشستگی افراد می‌توانستند از آنها اخذ کنند و در قالب یک کارت هویتی مطرح بود و سپس تعاریف دیگر برایش تعریف شد.

  وی افزود: به دنبال این هستیم در تصویب آ‌یین‌نامه ارتقای شأن و منزلت بازنشستگان شرایطی فراهم شود که وضعیت این کارت‌ها را تقویت کنیم. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.