• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بدهی ۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعی
  کد خبر : 2008909

  بدهی ۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعی

  بدهی ۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعیReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، رضایی، کارشناس درآمد اداره کل تامین اجتماعی استان بخشودگی جرایم کارفرمایان بدهکاررا اولویت اول تامین اجتماعی در جلوگیری  از  تعطیلی واحدهای تولیدی بیان کرد وگفت: سازمان آماده هرگونه تعامل…

  بدهی ۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعیReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، رضایی، کارشناس درآمد اداره کل تامین اجتماعی استان بخشودگی جرایم کارفرمایان بدهکاررا اولویت اول تامین اجتماعی در جلوگیری  از  تعطیلی واحدهای تولیدی بیان کرد وگفت: سازمان آماده هرگونه تعامل وهمکاری با کارفرمایان بدهکار در سطح استان است.

   وی مکاتبات و مذاکرات حضوری با کارفرمایان بدهکار را یکی از موضوعات مهم سازمان در راستای حل مشکلات  بدهی کارفرمایان عنوان  کرد و مهلت مجدد بخشودگی جرایم بیمه ای را از ۱۹ دی ماه امسال تا ۱۹ فروردین سال ۹۶ اعلام کرد .
  وی افزود: دراین راستا کارفرمایانی که ظرف مدت ۱۸ ماه قبل از شروع بحران کاری، حق بیمه خود را به سازمان پرداخت نکردند حداکثر مدت ۴ ماه از مدت اعلام شده مهلت دارند حق بیمه خود را به سازمان پرداخت کنند.
  وی ادامه داد: به همین منظور کارفرمایانی که در مهلت تعیین شده حق بیمه خود را پرداخت کنند مشمول بخشودگی جرایم خواهند شد.
   رضایی متذکر شد: همچنین به منظور سهولت در امر کارفرمایان این سازمان آمادگی تقسیط بدهی کارفرمایان حداقل به مدت ۱۲ تا ۳۶ ماه دارد.
  کارشناس ارشد درآمد تامین اجتماعی خراسان شمالی تعداد پرونده کارفرمایان بدهکار استان را حدود ۲۱ هزار و ۴۰۰ پرونده اعلام کرد و افزود: از این تعداد حدود ۳ هزار و ۵۰۰ پرونده کارفرمایان بدهکار درشهرستان شیروان وجود دارد.
  رضایی بزرگترین کارفرمای بدهکار تامین اجتماعی شهرستان بجنورد را شهرداری بجنورد به میزان حدود ۱۴ میلیارد تومان  اعلام کرد و بزرگترین کارفرمای بدهکار شهرستان شیروان را  کارخانه قند این شهرستان به میزان حدود ۱۹ میلیارد ریال ذکر کرد.
  رضایی مجموع کل بدهی کارفرمایان بدهکار استان را حدود ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
  وی دراین زمینه  از آمادگی کامل اداره کل  تامین اجتماعی استان برای هر گونه همکاری ومساعدت  با واحدهای دارای  بدهی خبرداد و گفت: سازمان برای بخشودگی جرائم و تقسیط  حق بیمه آماده هرگونه همکاری و تعامل است.
  وی با تاکید براین که سازمان تامین اجتماعی تمام تلاش خود را به کار می برد تا از تعطیل شدن واحدهای تولیدی جلوگیری کند، خاطرنشان کرد: دوام و پایداری سازمان در گروه رونق واحدهای تولیدی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.