• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » ۳۵۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای لرستان پرداخت شد
  کد خبر : 2008887

  ۳۵۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای لرستان پرداخت شد

  ۳۵۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای لرستان پرداخت شدReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسعود رضا صبح سه شنبه در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان اظهار داشت: تا دیروز و طی گزارش سامانه هماهنگ پرداخت تسهیلات ۳۸۵ میلیارد و ۶۹۲ میلیون…

  ۳۵۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای لرستان پرداخت شدReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسعود رضا صبح سه شنبه در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان اظهار داشت: تا دیروز و طی گزارش سامانه هماهنگ پرداخت تسهیلات ۳۸۵ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.

  وی افزود: این تسهیلات به ۲۸۲ واحد تولیدی پرداخت شده که شامل ۱۹۴ طرح کشاورزی و ۸۸ طرح صنعتی هستند.

  معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ادامه داد: اعتبار این طرح ها به ترتیب شامل ۵۲ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومان در بخش کشاورزی و  ۳۳۳ میلیارد تومان در بخش صنعت است.

  رضا عنوان کرد: از این تعداد ۴۴ واحد انباشت عقد قرارداد هستند و شامل ۲۷ پروژه صنعتی با اعتبار ۴۱ میلیارد تومان و چند طرح کشاورزی با اعتبار ۳ میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان هستند.

  وی اضافه کرد: همچنین ۶۷ پروژه نیز انباشت ارجاع به شعبه هستند که اعتبار آنها نیز ۵۵ میلیارد و ۵۰۹ میلیون تومان هستند.

  معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان ادامه داد: در زمینه پرداخت در کشور دارای رتبه نهم هستیم ولی از نظر درصد پرداخت دارای رتبه چهارم هستیم.

  رضا با اشاره به اینکه پروژه هایی با اعتبار حدود ۱۰ میلیارد تومان در بانک کشاورزی وجود دارد، گفت: از آنجا که منابع این بانک منفی شده است، پیگیری های زیادی برای تامین تسهیلات نیز انجام شده است.

  وی اضافه کرد: خوشبختانه بانک هایی از جمله بانک ملی در این زمینه همکاری های بسیار مناسبی داشته اند ولی بخشی از مشکلات مربوط به عدم دریافت تسهیلات به مشکلات متقاضیان در خصوص تامین وثایق و حتی ناآشنایی با سامانه مربوط می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.