• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عملکرد بانکها ضد مستضعفین و به نفع سرمایه داران است/ بانکها ریشه همه مفاسد اقتصادی هستند
  کد خبر : 2008846

  عملکرد بانکها ضد مستضعفین و به نفع سرمایه داران است/ بانکها ریشه همه مفاسد اقتصادی هستند

  عملکرد بانکها ضد مستضعفین و به نفع سرمایه داران است/ بانکها ریشه همه مفاسد اقتصادی هستندReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار ۸دی، فعالیت بانک ها را در تقابل با نیاز های ملت ایران برشمرد و اظهار داشت:…

  عملکرد بانکها ضد مستضعفین و به نفع سرمایه داران است/ بانکها ریشه همه مفاسد اقتصادی هستندReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار ۸دی، فعالیت بانک ها را در تقابل با نیاز های ملت ایران برشمرد و اظهار داشت: ما هر مفسده اقتصادی که در کشور داریم، ریشه آنها وقتی مورد بررسی قرار می گیرد مربوط به بانک ها می شود.
  وی سیستم بانکی را مستلزم ایجاد تغییرات اساسی در بدنه و ساختارهایش دانست و افزود: بعد از گذشت ۳۷ سال از انقلاب که عمرش به ۳۸ سال می رسد باید تغییری در نظام بانکی ما پیش بیاید.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در مدیریت بانک ها دچار ضعف های بسیاری هستیم، گفت: اینکه بانک های ما اسلامی نیست در جای خود ما حتی جلوی تخلفات بانکی را هم نگرفته ایم.
  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات جلس با تاکید بر اینکه باید فعالیت بانکها مورد بررسی قرار گیرد، اظهار کرد: هنوز روزهای زیادی از پایان سال مانده است اما سیستم ارائه وام بانک ها را بسته اند اما در همین شرایط برخی از افراد سود جو وام هایی با مبالغ ۵۰۰ میلیارد تومان و غیره دریافت کرده اند.

  کوچکی نژاد سودجویی برخی از اشخاص را یکی از بزرگترین ضعف های نظام بانکی عنوان کرد و گفت: باندبازی در بانک ها وام ها را به سمت برخی از افراد هدایت کرده است و با رشوه و از این دست قبیل مسایل خیلی ها از بان که سود جویی می کنند.

  وی خواستار ایجاد تغییرات اساسی توسط دولت برای بانک ها شد و گفت: دولت باید فکری به حال بانک ها کند و روشی که در حال حاضر بانک ها در پیش گرفته اند به هیچ وجه مناسب برای ملت ایران نیست.
  نماینده مردم رشت در مجلس از سیاست های پولی و مالی در بانک ها به شدت انتقاد کرد و متذکر شد: در کشور ما بانک ها اکنون بر ضد مستضعفان و به نفع مستکبران در حال حرکت هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.