• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شهرداری از رخدادهای تاریخی جا ماند
  کد خبر : 2008832

  شهرداری از رخدادهای تاریخی جا ماند

  شهرداری از رخدادهای تاریخی جا ماندReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای ساحل؛ تقویم کشور ما ایران اسلامی سرشار از رخداد های تاریخی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و… است که هرکدام از آنان به نوبه خود حساس و مهم هستند. معرفی…

  شهرداری از رخدادهای تاریخی جا ماندReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای ساحل؛ تقویم کشور ما ایران اسلامی سرشار از رخداد های تاریخی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و… است که هرکدام از آنان به نوبه خود حساس و مهم هستند.

  معرفی این رخدادها تاثیر بسزایی در جامعه با خود به دنبال دارد؛ یکی از راههای خیلی مطلوب و تاثیرگذار تبلیغ این عرصه، تابلوهای سطح شهر است که نمایانگر فعالیت های فرهنگی، علمی، خدماتی و… شهرداری هاست؛ اما روزهای زیادی هست در شهرک پیامبراعظم(ص) بندرعباس تابلوی بزرگی در چشم نمایان است که در آن ارتحال امام راحل(ره) و قیام خونین پانزده خرداد نوشته شده است. هر وقت مردم از کنار این تابلو می گذرند با این نوشته مواجه می شوند انگار نه انگار تقویم رسمی ما سرشار از رخدادهاست و روزهای قبل دهه  فجر داشته و این روزها ایام فاطمیه داریم.
  این تابلو در وسط شهرک پیامبر اعظم(ص) تنها تابلویی است که در آن رخدادهای تقویم رسمی کشور نوشته می شود که این روزها به باد فراموشی سپرده شده است.
  اما جدا از مشکلات روشنایی معابر، آسفالت خیابان و کوچه ها و نبود فضای سبز کافی که ان شاء الله در روزهای آینده در این شهرک در فضای رسانه ای منعکس خواهیم کرد، عدم توجه سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری به این شهرک در حوزه های فرهنگی و ورزشی قابل بحث است. مگر مسولان خدوم شهرداری نمی دانند که این شهرک جمعیت زیادی از مردم بندرعباس را در خود جای داده است. یا نه فکر آنان باید متمرکز مرکز شهر و اطراف آن باشد که خارج از این هم نیست.
  آیا وقت آن نرسیده که یک تحول فرهنگی در این شهرک راه بیندازیم و با ایجاد تابلوها، دیوار نوشته ها و تزئین معابرنمای فرهنگی ویژه ای به این شهرک به عنوان شهرکی پرجمعیت و جدید بدهیم؟

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.