• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۸۵ هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شد
  کد خبر : 2008799

  ۸۵ هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شد

  ۸۵ هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شدReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، اسماعیل مهدوی پور اظهار کرد: این کالا ها تحت نظارت اداره استاندارد شهرستان مهران به کشور عراق صادر شده است که بیشترین آن شامل سنگ های ساختمانی ، مواد لبنی …

  ۸۵ هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شدReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، اسماعیل مهدوی پور اظهار کرد: این کالا ها تحت نظارت اداره استاندارد شهرستان مهران به کشور عراق صادر شده است که بیشترین آن شامل سنگ های ساختمانی ، مواد لبنی  و مواد شیمیایی بوده است.

  وی افزود: این میزان کالای استاندارد پس از نظارت و کنترل کارشناسان و بررسی  یک هزار و ۵۱۶ پرونده صادراتی و وارداتی از این شهرستان به عراق صادر شده است.

  سرپرست اداره استاندارد مهران افزود: در ۱۰ ماه گذشته تعداد ۵۳۳ آزمون تعیین ماهیت نیز در آزمایشگاه های استاندارد مهران انجام شد که بیشترین کالای تعیین ماهیت شده مواد شیمیایی و سنگ های ساختمانی بوده است.

  مهدوی پوراضافه کرد: در همین مدت ۲۳ مورد بازرسی و ۲۲ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی همچنین  ۱۲۵ مورد بازرسی و ۱۲ مورد نمونه برداری از مراکز عرضه صورت گرفته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.