• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » الجزایر مانع لغو عضویت سوریه در اتحادیه نویسندگان عرب شد
  کد خبر : 2008797

  الجزایر مانع لغو عضویت سوریه در اتحادیه نویسندگان عرب شد

  الجزایر مانع لغو عضویت سوریه در اتحادیه نویسندگان عرب شدReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نشست دبیرخانه اتحادیه نویسندگان عرب در کتابخانه ملی الجزایر برگزار شد. «نور الدین طیبی» عضو اتحادیه ملی نویسندگان الجزایر با اشاره به اینکه این نشست روز یکشنبه برگزار شد، تصریح…

  الجزایر مانع لغو عضویت سوریه در اتحادیه نویسندگان عرب شدReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نشست دبیرخانه اتحادیه نویسندگان عرب در کتابخانه ملی الجزایر برگزار شد.

  «نور الدین طیبی» عضو اتحادیه ملی نویسندگان الجزایر با اشاره به اینکه این نشست روز یکشنبه برگزار شد، تصریح کرد که در نشست اتحادیه نویسندگان عرب پیشنهاد لغو عضویت سوریه در این اتحادیه مطرح شد اما الجزایر با آن مخالفت کرد.

  وی افزود که الجزایر دائما از اجماع عربی حمایت می‌کند و اتحادیه نویسندگان نیز به دنبال توافق نویسندگان لیبی درباره نمایندگی آنها در اتحادیه، با بازگشت لیبی به این اتحادیه موافقت کرد.

  عضو اتحادیه ملی نویسندگان الجزایر همچنین بازگشت سودان شمالی و جنوبی به این اتحادیه را ستود و افزود که در این نشست درباره پیوستن عربستان و امارات به صورت «انجمن و باشگاه ادبی» به این اتحادیه موافقت شد و قرار است درباره قانونی شدن این طرح بحث و بررسی لازم صورت گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.