• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد مقاومتی , بین الملل , سیاست داخلی , سیاسی » می‌گویند اگر دست از موشک برندارید تحریمتان می‌کنیم/ آیا انسان عاقل چنین کاری می‌کند؟
  کد خبر : 2008748

  می‌گویند اگر دست از موشک برندارید تحریمتان می‌کنیم/ آیا انسان عاقل چنین کاری می‌کند؟

  می‌گویند اگر دست از موشک برندارید تحریمتان می‌کنیم/ آیا انسان عاقل چنین کاری می‌کند؟Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در مراسم اختتامیه نخستین جایزه ایثار و رسانه که در تالار وحدت برگزار شد، با اشاره به…

  می‌گویند اگر دست از موشک برندارید تحریمتان می‌کنیم/ آیا انسان عاقل چنین کاری می‌کند؟Reviewed by Aryan♥ on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در مراسم اختتامیه نخستین جایزه ایثار و رسانه که در تالار وحدت برگزار شد، با اشاره به دوران دفاع مقدس و ایثار و فداکاری مردم در طول ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: در دنیای فعلی، هنگامی که به تجربیات ۸ سال دفاع مقدس خود نگاهی می‌اندازیم، واقعا بی‌عدالتی‌ها و زورگویی‌هایی می‌بینیم که واقعا انسان متحیر می‌شود.

  وی در ادامه افزود: ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس در بعضی مواقع پایتخت کشور و همچنین بخش وسیعی از کشور زیر باران موشک‌ها و هواپیماهای مدرنی که دشمنان در اختیار رژیم عراق قرار می‌دادند، قرار می‌گرفت و در این هنگام اگر به زحمت امکان تهیه یک موشک وجود داشت و می‌توانستیم شلیک کنیم، گاهی اوقات چند هفته انجام این کار را متوقف می‌کردیم. در چنین شرایطی وقتی ایران برای دفاع از خودش اقدام می‌کند که یک سلاح دفاعی و یک موشک تهیه کند، قدرت‌هایی که آن روزها موشک در اختیار دشمن ما قرار می‌دادند، امروز از گوشه و کنار دنیا با زبان تهدید با ملت ایران صحبت می‌کنند، می‌گویند که اگر دست از موشک برندارید و این کار را متوقف نکنید، شما را تحریم می‌کنیم. لذا اینچنین ملتی که آن دوران زمان جنگ را تجربه کرده آیا حاضر است همچین اقدامی بکند؟ هیچ انسان عاقلی چنین اقدامی انجام می‌دهد که بیاید خودش را از یک سلاح دفاعی و پیشگیری در این منطقه محروم کند؟

  معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: ما تجربه‌های بسیار زیادی از دوران دفاع مقدس داشته‌ایم. بنده فکر می‌کنم که آنچه که ما بتوانیم این دوران پرعظمت ملت ایران را خوب منعکس کنیم، حتما برای آینده ایران و نسل‌های آینده تأثیرگذار و تعیین‌کننده خواهد بود.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.