• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » بزرگ‌نمایی پرداخت خسارت ۳۰ میلیاردی در برابر ضرر ۹۰۰ میلیاردی باغداران مازندرانی
  کد خبر : 2008718

  بزرگ‌نمایی پرداخت خسارت ۳۰ میلیاردی در برابر ضرر ۹۰۰ میلیاردی باغداران مازندرانی

  بزرگ‌نمایی پرداخت خسارت ۳۰ میلیاردی در برابر ضرر ۹۰۰ میلیاردی باغداران مازندرانیReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، بیش از دو ماه از خسارت شدید برف به باغداران مازندرانی گذشت. از همان روزها به اذعان متولیان استانی طرح پرداخت قسمتی از…

  بزرگ‌نمایی پرداخت خسارت ۳۰ میلیاردی در برابر ضرر ۹۰۰ میلیاردی باغداران مازندرانیReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، بیش از دو ماه از خسارت شدید برف به باغداران مازندرانی گذشت.

  از همان روزها به اذعان متولیان استانی طرح پرداخت قسمتی از خسارت به باغدران توسط مسؤولان استانی در بوق و کرنا شد.

  در چند روز بعد از خسارت بحث سفر به مارکه ایتالیا پیش آمد، متولیان استانی برای اینکه خودشان را دلسوز باغداران جلوه بدهند به صورت هماهنگ در رسانه‌ها از انصراف خویش به این سفر تجاری خبر داده بودند.

  اما هنوز ۲۴ ساعت بعد از این سفر نگذشته بود که عکس‌های مدیران انصراف داده از سفر مارکه ایتالیا دوباره رسانه‌ای شد و توجیه حضور در این سفر اولا دریافت مصوبه برای پرداخت خسارت و نیز پاسخ به درخواست همتایان ایتالیا مطرح شد.

  در ارتباط با این سفر و اما و اگرهای آن چندین گزارش منتشر شد و حتی از متولیان استانی درخواست کردیم که دستاورد سفر را تشریح کنند، اما دریغ از یک خط تشریح اهداف سفر …

  از این موضوع سفر مارکه ایتالیا که بگذریم، بحث پرداخت خسارت به باغداران مازندرانی است که با وجود اینکه هنوز عملیاتی نشد اما بارها و بارها از سوی متولیان در رسانه‌ها مطرح شد.

  میزان خسارتی که قرار است به صورت بلاعوض به باغداران پرداخت شود ۳۰ میلیارد تومان است، اما میزان خسارتی که در استان اعلام شده ۹۰۰ میلیارد تومان است.

  اینکه این خسارت قرار است در بین کشاورزان چگونه توزیع شود مشخص نیست اما بارها و بارها مطرح کردن رقم خسارتی که مشخص نیست به هر باغدار چه مقدار می‌رسد دغدغه‌ای است که هر روز مطرح می‌شود اما از اجرایی کردن آن خبری نیست و هر روز با اما و اگر همراه است.

  مسؤولان استانی به جای تمرکز نسبت به پرداخت این مقدار خسارت، به فکر دریافت اعتبارات مناسب‌تر برای باغداران باشند و یا اینکه زمینه‌ای را ایجاد کنند که شاهد خسارت جدی‌تر در سال‌های آینده نباشیم.

  در ارتباط با نحوه پرداخت خسارت و روند آن، اطلاع‌رسانی مناسبی نمی‎شود اما هر روز در رسانه‌ها شاهد خبر اعلام پرداخت خسارت در آینده هستیم.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.