• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تشکیل کارگروه ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمان
  کد خبر : 2008666

  تشکیل کارگروه ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمان

  تشکیل کارگروه ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمانReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، رمضان امیری صبح امروز در نشست انجمن حمایت از زندانیان با موضوع بررسی وضعیت مسکن مددجویان اظهار داشت: کارگروه حمایت از ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمان راه‌اندازی شده است. وی بیان…

  تشکیل کارگروه ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمانReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، رمضان امیری صبح امروز در نشست انجمن حمایت از زندانیان با موضوع بررسی وضعیت مسکن مددجویان اظهار داشت: کارگروه حمایت از ساخت مسکن مددجویان نیازمند در کرمان راه‌اندازی شده است.
  وی بیان داشت: ۸۹ خانواده زندانیان نیازمند برای شرکت در طرح حمایت از ساخت مسکن مددجویان اعلام آمادگی کرده‌اند که ۷۶ خانوار در حوزه شهری و ۱۳ خانوار در حوزه روستایی هستند.
  مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان ادامه داد: همچنین ۸۵ خانوار زیرپوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی هستند.
  امیری تصریح کرد: باید حمایت لازم برای ساخت مسکن مددجویان صورت گیرد تا شاهد رفع مشکلات این خانواده‌ها باشیم.
  وی اضافه کرد: آمار به‌دست آمده از ۱۰ شهرستان تابعه استان کرمان نشان می‌دهد، ۳۰۳ خانوار برای شرکت در طرح حمایت از ساخت مسکن مددجویان نیازمند آمادگی دارند که ۲۱۶ خانوار در حوزه شهری و ۸۷ خانوار در حوزه روستایی هستند.
  مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان ابراز داشت: ۲۰۸ خانوار زیر پوشش نهادهای حمایتی بوده و ۶۴ خانوار دارای زمین و ۲۳۹ خانوار فاقد زمین هستند.
  امیری عنوان کرد: پیشنهاد این است که نهادهای حمایتی به عنوان دستگاه‌های معین فرآیند کامل ساخت مسکن زندانیان نیازمند را برنامه‌ریزی کنند و انجمن حمایت از زندانیان نیز به‌ عنوان پیمانکار نیروهای مورد نیاز از جمله کارگر و بنا را در اختیار قرار می‌دهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.