• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » غفلت از افراد آسیب‌پذیر خسارات‌ جبران‌ناپذیری دارد
  کد خبر : 2008664

  غفلت از افراد آسیب‌پذیر خسارات‌ جبران‌ناپذیری دارد

  غفلت از افراد آسیب‌پذیر خسارات‌ جبران‌ناپذیری داردReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، یدالله موحد صبح امروز در نشست انجمن حمایت از زندانیان با موضوع بررسی وضعیت مسکن مددجویان اظهار داشت: اگر افراد آسیب‌پذیر جامعه را فراموش کنیم، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را شاهد خواهیم بود. وی بیان…

  غفلت از افراد آسیب‌پذیر خسارات‌ جبران‌ناپذیری داردReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، یدالله موحد صبح امروز در نشست انجمن حمایت از زندانیان با موضوع بررسی وضعیت مسکن مددجویان اظهار داشت: اگر افراد آسیب‌پذیر جامعه را فراموش کنیم، خسارت‌های جبران‌ناپذیری را شاهد خواهیم بود.
  وی بیان داشت: امروز باید حرکتی را برای رفع مشکل مسکن مددجویان نیازمند داشته باشیم، زیرا بعضی از این خانواده‌ها وضع بسیار نامناسبی دارند و با وضعیت مشقت‌باری زندگی می‌کنند.
  رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: مسکن نیاز اولیه هر موجودی است و خانواده زندانیان نیازمند که از حمایت سرپرست خانواده خود محروم هستند باید مورد حمایت قرار گیرند.
  موحد ادامه داد: سیاست‌های کلی را باید در نظر بگیریم و دستگاه‌های متولی باید مسکن مورد نیاز مددجویان نیازمند را بر اساس سیاست‌های کاری خود بسازند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.