• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فعالان صنایع‌دستی اردبیل نسبت به ساماندهی قیمت تولیدات اقدام کنند
  کد خبر : 2008644

  فعالان صنایع‌دستی اردبیل نسبت به ساماندهی قیمت تولیدات اقدام کنند

  فعالان صنایع‌دستی اردبیل نسبت به ساماندهی قیمت تولیدات اقدام کنندReviewed by on Feb 14Rating: علیرضا دباغ عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در قیمت‌گذاری تولیدات صنایع‌دستی میراث فرهنگی اختیاراتی نداشته و این موضوع در حوزه مسئولیت سازمان نیست. وی افزود: اینکه صنایع‌دستی مستقیماً در قیمت‌گذاری ورود کند، در حیطه اختیارات تعریف نشده اما…

  فعالان صنایع‌دستی اردبیل نسبت به ساماندهی قیمت تولیدات اقدام کنندReviewed by on Feb 14Rating:

  علیرضا دباغ عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در قیمت‌گذاری تولیدات صنایع‌دستی میراث فرهنگی اختیاراتی نداشته و این موضوع در حوزه مسئولیت سازمان نیست.

  وی افزود: اینکه صنایع‌دستی مستقیماً در قیمت‌گذاری ورود کند، در حیطه اختیارات تعریف نشده اما خود اصناف می‌توانند نسبت به قیمت‌گذاری و ساماندهی قیمت‌ها برنامه‌ریزی کنند.

  معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی استان با تاکید به اینکه این استان از استان‌های مطرح در تولیدات صنایع‌دستی است، ادامه داد: با ساماندهی قیمت‌ها و بهبود آن رقابت مطلوبی نیز بین تولیدکنندگان ایجاد خواهد شد.

  دباغ عبداللهی همچنین به صدور نشان ملی اعتماد صنایع‌دستی اشاره کرد و افزود: این طرح به صورت پایلوت در مرکز استان انجام شده و در یک فروشگاه طی هفته‌های آتی اجرا می‌شود.

  وی افزود: متأسفانه در برخی مواقع فروشگاه‌های صنایع‌دستی اجناس بدل و تولیدات غیر ایرانی به فروش می‌رسانند که نشان ملی اعتماد ایجاد اطمینان از فروش صنایع‌دستی اصیل و ایرانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.