• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » پرداخت۵۱۰میلیاردریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی خراسان شمالی
  کد خبر : 2008610

  پرداخت۵۱۰میلیاردریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی خراسان شمالی

  پرداخت۵۱۰میلیاردریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی خراسان شمالیReviewed by on Feb 14Rating:  یحیی نیکدل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور اجرای طرح تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد، تا کنون ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این واحدها پرداخت شده است. نیکدل…

  پرداخت۵۱۰میلیاردریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی خراسان شمالیReviewed by on Feb 14Rating:

   یحیی نیکدل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور اجرای طرح تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد، تا کنون ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این واحدها پرداخت شده است.

  نیکدل با بیان اینکه مبلغ کل تسهیلات ارجاع شده به بانک‌های عامل استان ۲۱۲ میلیارد تومان است، تصریح کرد: تاکنون تنها ۲۴ درصد مبلغی که به بانک‌ها ارجاع شده، تسهیلات پرداخت شده است.

  وی افزود: از مجموع ۳۹۹ درخواستی که در سامانه بهین یاب ثبت شد، ۲۶۱ تقاضا به تایید کمیته بررسی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیده و برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده است.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی عنوان کرد: از این تعداد تاکنون ۹۲ واحد تسهیلات خود را دریافت کرده اند و بقیه واحدها هنوز موفق به دریافت تسهیلات نشدند.

  نیکدل اظهار کرد: از مجموع درخواست‌های مصوب شده، ۲۲۱ مورد سرمایه در گردش و ۳۹ مورد نیز مربوط به سرمایه ثابت برای واحدهای تولیدی بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.