• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » برترین‌های مسابقات شنای جام فجر استان قم مشخص شدند
  کد خبر : 2008600

  برترین‌های مسابقات شنای جام فجر استان قم مشخص شدند

  برترین‌های مسابقات شنای جام فجر استان قم مشخص شدندReviewed by on Feb 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسابقات شنای گرامیداشت ایام باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی گرامیداشت دهه فجر روز دوشنبه به کار خود پایان داد و نفرات برتر این مسابقات در مواد مختلف در بخش مردان مورد تجلیل قرار گرفتند….

  برترین‌های مسابقات شنای جام فجر استان قم مشخص شدندReviewed by on Feb 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسابقات شنای گرامیداشت ایام باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی گرامیداشت دهه فجر روز دوشنبه به کار خود پایان داد و نفرات برتر این مسابقات در مواد مختلف در بخش مردان مورد تجلیل قرار گرفتند.

  در این مسابقات که با حضور ۶۵ شناگر در استخر فرهنگیان قم برگزار شد در ماده ۱۰۰ متر کرال سینه محمد جواد عزیزی با زمان یک دقیقه و ۵ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه به مقام نخست دست یافت و مرتضی ابراهیمی اسد با زمان یک دقیقه و ۹ ثانیه و ۶۸ صدم ثانیه دوم شد و عنوان سوم به علیرضا اسماعیلی رسید.

  در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت، علی اکبر امیدواریان با زمان یک دقیقه و ۳۳ صدم ثانیه و ۱۳ صدم ثانیه قهرمان شد و پس از وی علی مشهدی با یک دقیقه ۳۳ صدم ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه با اختلافی میلی متری و رضا اسحاقی با یک دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه دوم و سوم شدند.

  مرتضی ابراهیمی اسد در ماده ۱۰۰ متر قورباغه توانست با ثبت رکورد یک دقیقه و ۳۴ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به مقام قهرمانی برسد و پس از وی علیرضا اسماعیلی با یک دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۹۹ صدم ثانیه دوم شد و عنوان سوم به محمد سهرابی پور رسید.

  در ماده ۵۰ متر پروانه عنوان نخست به محمد جواد عزیزی با حد نصاب ۳۲ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه رسید و علیرضا اسماعیلی با زمان ۳۶ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد و محمد سهرابی پور با ۳۹ ثانیه و ۸۲ صدم ثانیه روی سکوی سوم قرار گرفت.

  در ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی مقام قهرمانی به مرتضی ابراهیمی اسد رسید که با زمان یک دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه به کار خود پایان داد و محمد جواد عزیزی با یک دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه و علیرضا اسماعیلی با یک دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۹ صدم ثانیه دوم و سوم شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.