• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » همه آنچه در برنامه نود گذشت/خانه رحمتی،فریادحسینی و دفاع منصوریان
  کد خبر : 2008448

  همه آنچه در برنامه نود گذشت/خانه رحمتی،فریادحسینی و دفاع منصوریان

  همه آنچه در برنامه نود گذشت/خانه رحمتی،فریادحسینی و دفاع منصوریانReviewed by on Feb 14Rating: برنامه دوشنبه شب نود به صورت کامل و فقط با بخش های کوتاه و اضافه به بررسی اتفاقات دربی اختصاص داشت. اتفاقات فنی و حاشیه ای که دربی را از دربی های سال های اخیر متمایز می کرد. به گزارش ایران ویج…

  همه آنچه در برنامه نود گذشت/خانه رحمتی،فریادحسینی و دفاع منصوریانReviewed by on Feb 14Rating:

  برنامه دوشنبه شب نود به صورت کامل و فقط با بخش های کوتاه و اضافه به بررسی اتفاقات دربی اختصاص داشت. اتفاقات فنی و حاشیه ای که دربی را از دربی های سال های اخیر متمایز می کرد. 
  به گزارش ایران ویج به نقل از عصرایران ، عادل فردوسی پور در نود دوشنبه شب تلاش زیادی کرد که از دربی ۸۴ هیچ چیزی باقی نگذارد. او به همه حاشیه های بازی ، تماشاگران ، شعارها واتفاقات داخل زمین مسابقه پرداخت . 
  گزارش هایی که نشان می داد تاکتیک منصوریان برای دربی ویژه بوده  ، پرسپولیسی ها آماده شکست نبوده اند ، رحمتی و حسینی از محرومیت شان ناراضی هستند و کارشناسان داوری حتی نظرشان با داور مسابقه هم فرق می کند. 

  در ابتدا سوال مسابقه پیام کوتاه درباره دلیل پیروزی استقلال در دربی پخش شد.

   حواشی مسابقه استقلال مقابل السد قطر و صعود چهارمین نماینده ایران به لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.
  خلاصه ای از آنچه در برنامه امشب خواهیم دید پخش شد که شامل بخش های زیر بود:بازگشت رویایی استقلال و به باد رفتن رکوردهای پرسپولیس در دربی جنجالیمصاحبه ویژه با استقلالی های جوان و با تجربه دربیبررسی چگونگی غلبه تاکتیکی استقلال بر پرسپولیس
  نود درجه با مرور طنز حواشی هفته گذشته لیگ برتر پخش شد که شامل قسمت های زیر بود:
  حرکت دادن کودکان به جای وسایل شادی در ورزشگاهادامه عکاسی عکاسان در اهواز با حالت نیمه جهان با وجود هوای غبار آلودگرم کردن شورت ورزشی قبل از ورود به زمین متد جدید خداداد عزیزیتصاویر آموزشی از نحوه صحیح انداختن شیر یا خط توسط داورانبلاتکلیف شدن بازیکنان سرباز پس از محروم شدن تراکتوریاد گرفتن حرف های زشت داوران توسط کمک داورها از طریق سیستم رادیوییسختی های آموزش دادن خوشحالی بعد از گل به اسبفارغ شدن ماشین سازی با اولین برد در اصفهاننحوه صحیح پناه گرفتن مقابل نارنجک و زیرش ساختمان در دربی درخواست طارمی از هواداران برای خوشحالی بعد از باختمشورت با تماشاگران داخل منزل رمز موفقیت منصوریاناهدای جایزه بهترین جایزه جلوه های ویژه میدانی به منصوریان و بهترین طراحی لباس به عمو نصی آبی ها
  خلاصه مسابقه استقلال خوزستان ۱-۰ نفت نکته: اولین کلین شیت استقلال خوزستان در نیم فصل دومصنعت نفت در ۹ بازی اخیر دو گل زده
   ترین های هفته بیست و یکم لیگ پخش شد که شامل بخش های زیر بود
  حرکات تکنیکی هفته: یوسف سیدی، صادق محرمی، رضا جعفری، احسان حاجی صفی، دانیال اسماعیلی فر، حسن بیت سعید، سعید قائدی فر، ایوب کلانتری، احسان پهلوان، فرشاد سالاروند، رضا خالقی فر، علیرضا جلیلی، طالب ریکانی، محمود مطلق زاده، کرار جاسم، محمود قائدرحمتی، فرزاد زامهران، پیام صادقیانکار تیمی برتر هفته: پیکان مقابل نفت تهرانموقعیت از دست رفته هفته: آرش افشین مقابل نفت آبادانپاس گل برتر هفته: پیام صادقیان مقابل سپاهانمهار برتر هفته: مجتبی روشنگر مقابل فولادگل برتر هفته: فرشید اسماعیلی مقابل پرسپولیس
  خلاصه مسابقه سپاهان ۰-۳ ماشین سازی
  خلاصه مسابقه تراکتورسازی ۴-۱ ذوب آهننکته: چهارمین برد پیاپی امیر قلعه نویی مقابل ذوب آهن
  مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری به برنامه آمد و داوری مسابقه استقلال خوزستان – نفت آبادان بررسی شد: برخورد توپ به دست مدافع استقلال خوزستان در محوطه جریمه خطا و پنالتی بود که اعلام نشد.
  داوری مسابقه سپاهان – ماشین سازی: سرنگونی مهرداد محمدی در محوطه جریمه به دلیل شارژ مدافع حریف خطا بود و به درستی پنالتی اعلام شد اما مدافع ماشین سازی باید اخراج می شد. دروازه بان ماشین سازی دو قدم جلو آمد و پنالتی باید تکرار می شد. روی گل ماشین سازی بازیکن این تیم با دست راست توپ را زد و گل باید مردود اعلام می شد. سرنگونی علی عسگری در محوطه جریمه به دلیل پریدن مدافع سپاهان روی او خطا بود و باید پنالتی اعلام می شد که نشد. پنالتی ماشین سازی درست بود. برای خطای شدید بازیکن سپاهان روی صادقیان کارت زرد کافی بود.
  داوری مسابقه تراکتورسازی – ذوب آهن: پنالتی تراکتورسازی درست بود و با وجود اینکه فاصله نزدیک بود اما دست مدافع در شرایط طبیعی نبود و پنالتی درست بود.
  ویدیوی داوری سه مسابقه پخش شده
  خلاصه و حواشی مسابقه استقلال ۳-۲ پرسپولیسنکته ها: استقلال ۱۰ گل از پشت محوطه زده و شوتزن ترین تیم استپرسپولیس پس از ۵۸۳ دقیقه گل خوردپرسپولیس برای اولین بار در فصل با سر گل خورداستقلال برای اولین بار در لیگ برتر در دربی طی دو دقیقه دو گل زدپرسپولیس با سه گل زده روی پرتاب اوت رکورد دار لیگ استاولین کارت قرمز فصل استقلالپرسپولیس ۱۰ گل با سر زده و رکورد دار لیگ استاستقلال برای اولین از سال ۶۹ گل اول دربی را خورد و برنده شدپرسپولیس پس از ۱۸۹۲ روز در دربی بازنده شدبرانکو ۴ تقابل با منصوریان بدون پیروزیپرسپولیس پس از ۱۲ فصل با مربی خارجی دربی را باختاستقلال برای چهارمین بازی متوالی سه گل زد
  موقعیت های مسلمی که طارمی در دهانه دروازه در دربی رفت و برگشت تبدیل به گل نکرد بررسی شد.
  مصاحبه محمدحسین میثاقی با مهدی رحمتی، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای پس از دربی پخش شد. 
  آنالیز دربی هشتاد و چهارم و بررسی برتری شاگردان منصوریان برابر یک تیم دیگر با روش بازی مالکانه پخش شد. 

  داوری مسابقه استقلال – پرسپولیس: 
  قبل از گل دوم استقلال مهاجم این تیم خطا نکرد و این بازیکن پرسپولیس بود که دست بازیکن استقلال را گرفته بود و خودش زمین خورد. سرنگونی طارمی در دقیقه ۱۲ توسط جانواریو خطا بود و باید با کارت زرد جریمه می شد. برخورد توپ به دست جلال حسینی در میانه میدان خطای هند نبود و ادامه بازی درست بود. سرنگونی طارمی در محوطه جریمه خطا نبود. 
  ضربه سر طارمی در محوطه جریمه به دست زکی‌پور خورد اما مدافع توپ را ندید و دستش در حالت طبیعی بود و پنالتی نبود. روی ضربه کرنر دقیقه ۹۰ در محوطه جریمه خطایی روی رحمتی نشد و دروازه بان استقلال به بازیکن خودی برخورد کرد. کارت زرد به رحمتی و حسینی بعد از این درگیری درست بود.
   گل دوم پرسپولیس خطا بود و حسینی بازیکن حریف را از قبل از ضربه سر هل داد. رحمتی بعد از گل به حسینی ضربه زد و کارت زرد دوم و کارت قرمز را به درستی گرفت. وقت تلف شده بازی سه دقیقه اعلام شد و در دقیقه ۱:۲۳ بازی متوقف شد و پس از آن بازی باید یک دقیقه و ۳۲ ثانیه ادامه پیدا می کرد که دقیقه ۱،۴۸ داور سوت را زد و یک دقیقه و ۱۲ ثانیه زودتر بازی تمام شد. پس از بازی داور کارت زرد دوم را به حسینی نشان نداد در غیر این صورت باید کارت قرمز را هم نشان می داد که نداد. 
  دروازه بان نمی توانست لباس خودش را به بازیکن جانشین بدهد و بازیکن استقلال نباید لباس بازیکن اخراجی را می پوشید و می توانست یک کاور متمایز با شماره خودش بپوشد. 
  منصوریان : حسینی کارت دوم گرفت
  علیرضا منصوریان سرمربی استقلال روی خط تلفنی آمد و گفت بعد از بازی از تصاویر مشخص است داور کارت زرد دوم را به حسینی نشان داده و حتما فراموش کرده است کارت قرمز را به او بدهد.
  علیرضا فغانی داور مسابقه در پاسخ روی خط آمد و اعلام کرد من تعجب می کنم آقای منصوریان که بعد از بازی در حال خوشحالی بود چطور صحنه را دیده، من بلافاصله بعد از بازی کارت هایم را درآوردم و به بازیکنان اشاره کردم همچنان می توانم کارت زرد و قرمز بدهم و اگر کارت زرد به حسینی داده بودم او را اخرج می کردم.
  جلال حسینی بازیکن پرسپولیس هم روی خط آمد و گفت من سوال می کنم آیا آقای رحمتی بعد از اخراج می تواند به زمین برگردد و جلوی من خوشحالی کند؟ اگر آقای مرادی می گوید من روی بازیکن استقلال خطا کردم در صحنه قبل از آن هم آقای امید ابراهیمی من را گرفته و این هم پنالتی است.
  منصوریان در ادامه در اعتراض به محرومیت چهار جلسه ای رحمتی گفت این حکم سخت گیرانه نبوده بلکه بی رحمانه بوده و نکته تاریک فوتبال ما فرق گذاشتن بین این بازی با مسابقات دیگر است. این بازی ما با پرسپولیس با بازی گسترش فولاد هیچ فرقی ندارد و قانون همیشه یکی است. کمیته انضباطی دو جلسه رحمتی را محروم کرد تا یک جلسه محرومیت تعلیقی او هم اضافه شود و با یک کارت قرمز چهار جلسه محروم شود در صورتی که اگر سه جلسه محروم می شد ما می توانستیم به کمیته استیناف اعتراض کنیم.
  اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در تماس با مسئولان برنامه در پاسخ اعلام کرد: همه  آرا پیش از این در اولین فرصت داده شده است. یک سری تخلفات را خود داور نوشته و بر اساس همان تصمیم گیری شده است. کسی که سابقه محرومیت تعلیقی دارد باید خویشتندار باشد نه اینکه ورزشگاه را بهم بریزد.
  مهدی رحمتی با مسئولان برنامه تماس گرفت و گفت چرا مهدی کیانی توی سینه داور زد و کمیته انضباطی تشکیل نشد و تصمیمی نگرفت و فقط این اتفاقات برای من می افتد؟ سیدجلال حسینی هم گفت من در تمام عمرم به کمیته انضباطی نرفته ام و در تمام دوران فوتبالم یک بار اخراج شدم و چرا این کار را با من کردند.
   از ۹۰ تا ۹۰ با مرور حواشی هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد که شامل بخش های زیر بود:

  با موافقت منصوریان روزبه چشمی تا پایان فصل به صبا پیوست
  سقوط سه رده ای ایران در جدیدترین رنکینگ فیفامحرومیت چهار جلسه ای خداداد عزیزی به دلیل ورود به زمین در بازی فولادمحسن بنگر از تیم فوتبال تراکتورسازی با تصمیم قلعه نویی کنار گذاشته شدتیم فوتسال بانوان کارا شیراز در دیدار با شهرداری زنجان به دلیل کمبود بازیکن تیم حریف با سه بازیکن در زمین حاضر شدپریموف و پلی یانسکی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس قراردادشان را فسخ کردندکمک عمران زاده، عنایتی و فروزان برای خرید بازیکن در باشگاه صباعلی کریمی از دیناموزاگرب راهی لوکوموتیو زاگرب شدخداحافظی رسمی محسن ترکی از داوری قبل از دربی
   دوربین نود با مرور تصاویر ارسالی مخاطبان برای سایر برنامه نود بخش بعدی که پخش شد.
  خلاصه مسابقه گسترش فولاد ۲-۱ سایپانکته: سومین پنالتی متوالی سایپا
  خلاصه مسابقه نفت تهران ۲-۱ پیکاننکته: آندرانیک تیموریان ۶ نیم فصل با ۶ تیم مختلف
  بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته بخش بعدی نود این هفته بود
  خلاصه مسابقه پدیده ۰-۱ فولادنکته: فولاد بعد از ۵۵۹ دقیقه توسط شریفات گل زدساسان انصاری ۶۶۲ دقیقه است گل نزده
  خلاصه مسابقه صبای قم ۲-۱ سیاه جامگاننکته: خریدهای صبا روی گل های اول و دوم تاثیر داشتند
  داوری مسابقه پدیده – فولاد: سرنگونی ساسان انصاری در محوطه جریمه خطایی نبود و پنالتی رخ نداد. گل پدیده به اشتباه مردود اعلام شد و خطایی رخ نداد. 
  داوری مسابقه گسترش فولاد – سایپا: سر خوردن و برخورد خسوس در محوطه جریمه با خلعتبری خطا و پنالتی نبود و دروازه بان توپ را زد. هل دادن بازیکن سایپا در محوطه جریمه توسط مدافع گسترش فولاد خطا بود و باید یک پنالتی اعلام می شد که نشد. قبل از پنالتی سایپا مهاجم سایپا روی نصرتی خطا کرده بود. با این حال در ادامه پنالتی و اخراج درست اعلام شد و حاتمی روی خط با دست توپ را زد. اخراج سیامک کوروشی درست بود و فقط پای بازیکن را بدون توپ زد. 
  ویدیوی داوری دو مسابقه بررسی شده
   گل ها و نتایج مسابقات هفته بیست و سوم و بیست و چهارم لیگ دسته اول پخش شد. 
  سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن روی خط آمد و اعلام کرد با توجه به این که مهدی کیانی در بازی ماشین سازی هم یک کارت زرد گرفته و هم کارت قرمز دو بازی محروم بوده و بازی کردن او مقابل ذوب آهن غیرمجاز بوده است.
  اما باشگاه تراکتورسازی، سازمان لیگ و کاظمی داور مسابقه اعلام کرده اند کیانی کارت قرمز مستقیم نگرفته و پس از دریافت کارت زرد دوم اخراج شده است به این ترتیب دو کارت زرد او تبدیل به یک کارت قرمز شده است و از یک بازی محروم بوده است.
  حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری روی خط آمده و اعلام کرد: خود آقای کاظمی می گوید من دو کارت زرد دادم و مستقیم اخراج نکردم. گزارش بازی روز بعد بازی ارسال شده و در سازمان لیگ موجود است و این بازیکن کارت اول را به خاطر اعتراض می گیرد و کارت زرد دوم را به دلیل هل دادن می گیرد و اخراج می شود و نظر داور این بوده هل دادن شدید نبوده و اخطار دوم را داده در گزارش داور هم این آمده است.
   با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت ۲،۱۸ بامداد سه شنبه پس از سه ساعت و ۳۳ دقیقه به پایان رسید. در نهایت با شرکت بیش از دو میلیون و ۹۲ هزار نفر در نظرسنجی، ۵۰،۷ درصد بینندگان غرور و عملکرد ضعیف بازیکنان پرسپولیس را دلیل برد استقلال در دربی ۸۴ عنوان کردند، ۳۲،۶ درصد به عملکرد بازیکنان استقلال و ۱۶،۷ درصد به عملکرد بهتر کادر فنی استقلال نسبت به پرسپولیس رای دادند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.