• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » سخنان آخوندی در نشست کمیسیون عمران توهین به شعور نمایندگان بود/ تشکیل کمپین ملی علیه آخوندی در صورت مقاومت هیأت رئیسه برای استیضاح
  کد خبر : 2008228

  سخنان آخوندی در نشست کمیسیون عمران توهین به شعور نمایندگان بود/ تشکیل کمپین ملی علیه آخوندی در صورت مقاومت هیأت رئیسه برای استیضاح

  احمد علیرضا بیگی امروز  در تبریز اظهار داشت: با توجه به اینکه جلسه قبلی کمیسیون عمران برای بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی بدون حضور وزیر برگزار شد،نمایندگان به ناچار پرسش‌های خود را از معاونان وزیر پرسیدند که پاسخ‌ها قانع کننده نبود. وی گفت: معاونان وزیر راه و شهرسازی هیات رئیسه مجلس را قانع به…

  ۲۳

  احمد علیرضا بیگی امروز  در تبریز اظهار داشت: با توجه به اینکه جلسه قبلی کمیسیون عمران برای بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی بدون حضور وزیر برگزار شد،نمایندگان به ناچار پرسش‌های خود را از معاونان وزیر پرسیدند که پاسخ‌ها قانع کننده نبود.

  وی گفت: معاونان وزیر راه و شهرسازی هیات رئیسه مجلس را قانع به عدم اطلاع وزیر از برگزاری کمیسیون عمران کردند و از این رو تقاضای برگزاری مجدد جلسه شد.

  بیگی افزود: برخی اهداف و همچنین حمایت هیات رئیسه از وزیر راه منجر به وقت کشی و به تاخیر انداختن زمان استیضاح شده است.

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جلسه مجدد کمیسیون عمران با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد و متاسفانه در این جلسه وزیر همچنان بر صحبت‌های قبلی خود تاکید داشته و با افتخار از رتبه هفتمی کشور در استفاده از سیستم atc داشت.

  وی افزود: در این جلسه هیچ گونه صداقتی در کلام وزیر راه و شهرسازی مشاهده نکردیم و نمایندگان متقاضی استیضاح ترک جلسه را به ماندن در جلسه و شنیدن سخنان تکراری وزیر ترجیح دادند.

  بیگی با تاکید بر اینکه سخنان وزیر راه در جلسه کمیسیون عمران توهین به شعور نمایندگان بود، گفت: به علت قانع نشدن نمایندگان نتایج به صحن علنی مجلس ارسال شد.

  وی با اشاره به اینکه اگر هیات رئیسه در مقابل استیضاح وزیر راه و شهرسازی مقاومت کند به ناچار به تشکیل کمپین ملی علیه آخوندی مبادرت خواهیم کرد، ادامه داد: با تشکیل این کمپین مردم اعتراضات خود را به گوش برخی از افراد مقابله کننده خواهند رساند.

  این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر موضوع قطار، موضوعات مختلفی در رابطه با وزیر راه و شهرسازی مطرح بوده که در این جلسه نیز مطرح شد که شامل سوءمدیریت وزیر، مسائل مربوط به پسر وزیر راه و شهرسازی و غیره بود که وزیر راه و شهرسازی در خصوص این مسائل طلب مدرک کرد که در جلسه علنی ارائه خواهد شد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.