• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » راه‌اندازی بورس نفت، گاز و فرآورده‌های نفتی اوراسیا تا سال ۲۰۲۱
  کد خبر : 2008064

  راه‌اندازی بورس نفت، گاز و فرآورده‌های نفتی اوراسیا تا سال ۲۰۲۱

  راه‌اندازی بورس نفت، گاز و فرآورده‌های نفتی اوراسیا تا سال ۲۰۲۱Reviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «آدم‌کول جونوساف» وزیر انرژی کمیسیون اقتصادی اوراسیا با «آناتولی گالامالزین» معاون رئیس آژانس فدرال ضدانحصاری روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد. طرفین در این دیدار مسائل تجارت نفت از…

  راه‌اندازی بورس نفت، گاز و فرآورده‌های نفتی اوراسیا تا سال ۲۰۲۱Reviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «آدم‌کول جونوساف» وزیر انرژی کمیسیون اقتصادی اوراسیا با «آناتولی گالامالزین» معاون رئیس آژانس فدرال ضدانحصاری روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

  طرفین در این دیدار مسائل تجارت نفت از طریق بورس و بنادر دریایی را بررسی و گالامالزین تجربه آژانس ضد انحصار روسیه را برای جونوساف بیان کرد.

  جونوساف گفت: در کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا برای سال ۲۰۲۵ باید بازار مشترک گاز، نفت و محصولات نفتی تشکیل شود.

  وزیر انرژی کمیسیون اقتصادی اوراسیا گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها سال ۲۰۲۱ بورس‌ راه‌اندازی شده و می‌توان به راحتی این محصولات را فروخت.

  در ادامه این دیدار طرفین مسائل دسترسی عادلانه کشورهای عضو اتحادیه به بنادر دریایی و طرح توسعه حمل‌ونقل را مورد بحث قرار دادند.

  جونوساف گفت: در این فعالیت تجربه‌های بین‌المللی در جهت هماهنگی حوزه‌های انحصار طبیعی را در نظر می‌گیریم.

  وی ادامه داد: به همین دلیل همکاری کمیسیون اقتصادی اوراسیا با آژانس فدرال ضد انحصاری در جهت توسعه حمل‌ونقل و مدیریت شرکت‌هایی که فعالیت انحصاری طبیعی دارند، ضروری است.

  طرفین در پایان همکاری مؤثر در مسائل انرژی و زیرساخت‌ها بین کمیسیون اقتصادی اوراسیا و آژانس فدرال ضد انحصاری را تأیید کرده و برنامه اقدامات مشترک آتی را مورد تبادل نظر قرار دادند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.