• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بانک‌ها در ارائه تسهیلات همراهی بیشتری داشته باشند
  کد خبر : 2008062

  بانک‌ها در ارائه تسهیلات همراهی بیشتری داشته باشند

  بانک‌ها در ارائه تسهیلات همراهی بیشتری داشته باشندReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر و به استانداری زنجان، اسداله درویش‌امیری با تاکید بر ارائه خدمات در روستاها، افزود: باید تلاش شود تا غفلت‌های دهه‌های گذشته را جبران کرد و بانک‌ها نیز باید در ارائه تسهیلات به این حوزه،…

  بانک‌ها در ارائه تسهیلات همراهی بیشتری داشته باشندReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر و به استانداری زنجان، اسداله درویش‌امیری با تاکید بر ارائه خدمات در روستاها، افزود: باید تلاش شود تا غفلت‌های دهه‌های گذشته را جبران کرد و بانک‌ها نیز باید در ارائه تسهیلات به این حوزه، همراهی بیشتری داشته باشند.

  وی تاکید کرد: هرگز در دولت تدبیر و امید، روش‌های نادرست گذشته تکرار نخواهد شد.

  استاندار زنجان تصریح کرد: تقسیم‌بندی و تفکیک گزارش شبکه بانکی استان، نشان‌دهنده میزان فعالیت و حضور موثر هر یک از بانک‌های عامل در استان می‌باشد.

  درویش‌امیری ادامه داد: ملاک اصلی ارزیابی عملکرد بانک‌ها، ارائه حداکثر تسهیلات به پروژه‌های طرح رونق اقتصادی و تکمیل سهمیه استان در این حوزه و نیز همراهی در پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط و روستائیان و افراد تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی از قبیل کمیته امداد است.

  استاندار زنجان افزود: دولت یازدهم در سال ۹۲، اداره کشور را با بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان بدهی بانکی تحویل گرفت و با تلاش فراوان توانست شیوه‌های نادرست گذشته را متوقف کند، اما تاکنون توفیق چندانی در باز گرداندن معوقات گذشته به سیستم بانکی نداشته است.

  درویش‌امیری تصریح کرد: اگرچه بر اساس گزارش سازمان برنامه‌ و بودجه استان، در سال جاری میزان بودجه عمرانی استان ۱۱۹ میلیارد تومان و بودجه جاری ۱۵۶ میلیارد تومان می‌باشد، اما اگر مقادیر بودجه دریافتی بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف نظیر آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، صداوسیما و نهادهای انتظامی و قضایی از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها را نیز محاسبه کنیم، این میزان به بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

  وی افزود: اقدامات و گزارشات شفاف از عملکرد بانک‌ها و واحدهای اقتصادی استان در محافل مختلف، موجب نشان دادن میزان عملکرد نظام جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف به ویژه بخش‌های اقتصادی برای اقشار مختلف جامعه خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.