• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فرهنگ‌سازی نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی دارد
  کد خبر : 2008054

  فرهنگ‌سازی نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی دارد

  فرهنگ‌سازی نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی داردReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، غلامرضا شهابی صبح دوشنبه در نشست هم اندیشی با فعال اقتصاد مقاومتی در عرصه تولید کود ورمی کمپوست اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی با ریاضت اقتصادی متفاوت است. وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی امری پویا، فعال،…

  فرهنگ‌سازی نقش اساسی در اقتصاد مقاومتی داردReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، غلامرضا شهابی صبح دوشنبه در نشست هم اندیشی با فعال اقتصاد مقاومتی در عرصه تولید کود ورمی کمپوست اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی با ریاضت اقتصادی متفاوت است.

  وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی امری پویا، فعال، درازمدت است اما ریاضت اقتصادی یا مقاومت اقتصادی امری کوتاه مدت، انفعالی، بخشی و مربوط به شرایط بحرانی جامعه است.

  شهابی افزود: گام دیگر که در بیانات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی دیده می‌شود حرکت به سمت اقتصاد خودساخته از درون مبتنی بر الگوهای بومی است.

  وی تاکید کرد: بسیج سازندگی یک الگوی موفق است که باید مورد حمایت بیشتر قرار گیرد و با حمایت بیشتر می تواند درحوزه اقتصاد مقاومتی موفق باشد.

  جانشین فرمانده ناحیه بوشهر با اشاره به لزوم مصرف صحیح و جلوگیری از اسراف در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی) و تأکید بر لزوم مدیریت مصرف، به ارائه دیدگاه‌های مقام معظم رهبری دراقتصاد مقاومتی پرداخت و فرهنگ را نقش اساسی دراقتصاد مقاومتی دانست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.