• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس در هنگام ورود ترامپ
  کد خبر : 2008037

  بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس در هنگام ورود ترامپ

  بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس در هنگام ورود ترامپReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ایندیپندنت، فعالان سیاسی انگلیسی اعلام کرده اند دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به هر شهری در این کشور برود با بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس روبرو خواهد شد. سیاستمداران محلی…

  بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس در هنگام ورود ترامپReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ایندیپندنت، فعالان سیاسی انگلیسی اعلام کرده اند دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به هر شهری در این کشور برود با بزرگترین تظاهرات اعتراضی تاریخ انگلیس روبرو خواهد شد.

  سیاستمداران محلی و فعالان سیاسی در بیرمنگام با عصبانیت به احتمال تغییر محل دیدار ترامپ از لندن به بیرمنگام واکنش نشان داده اند و متعهد شده اند هنگام ورود رئیس جمهوری آمریکا به این شهر خیابانها را از جمعیت معترض پر کنند.

  پیش از این مقامات انگلیسی به منظور جلوگیری از روبرو شدن با تظاهرات مخالفان ترامپ در لندن، خواستار تغییر محل دیدار وی به بیرمنگام (مرکز استان میدلندز) شده بودند.

  «شبانا محمود» از نمایندگان بیرمنگام از حزب کارگر در این رابطه گفت: بیرمنگام دارای جمعیت نژادی- مذهبی متنوعی است و مردمی با پیشینه های متفاوت را در خود جای داده است و مثل لندن، از آقای ترامپ و سیاستهای نفرت گرایانه اش استقبال نمی کند.

  «کری جنکینز»، عضو شورای این شهر از حزب کارگر نیز ترامپ را فردی نژادپرست و متنفر از زنان که از قدرتش برای تفرقه افکندن استفاده می کند توصیف کرد. اگر شایعات مربوط به انتقال محل دیدار ترامپ از لندن به بیرمنگام درست باشد، من همه همشهریان را به شرکت در تجمعات اعتراضی دعوت می کنم.

  با وجودی که برخی مقامات انگلیسی از احتمال انتقال محل دیدار ترامپ به بیرمنگام صحبت کرده اند، «دیوید لیدینگتون» رئیس مجلس عوام این کشور گفت هنوز درباره محل این دیدار تصمیم قطعی گرفته نشده و بحثها در این رابطه ادامه دارد.        

  در ماه گذشته مردم انگلیس در ۳۶ شهر مختلف به خیابانها آمدند تا مخالفت خود را با سیاستهای رئیس جمهوری جدید آمریکا نشان دهند. در حال حاضر نیز نقاط مختلف انگلیس شاهد تظاهرات مخالفان ترامپ است. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.