• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » حمله هکری گسترده به وزارت بهداشت روسیه
  کد خبر : 2007970

  حمله هکری گسترده به وزارت بهداشت روسیه

  حمله هکری گسترده به وزارت بهداشت روسیهReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری تاس، حملات سایبری یاد شده باعث شد تا خدمات فنی متداول از طریق این سایت دیگر در دسترس نباشد. مقامات یاد شده حمله سایبری مذکور را در سال…

  حمله هکری گسترده به وزارت بهداشت روسیهReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری تاس، حملات سایبری یاد شده باعث شد تا خدمات فنی متداول از طریق این سایت دیگر در دسترس نباشد. مقامات یاد شده حمله سایبری مذکور را در سال های اخیر بی سابقه و بزرگترین حمله از این دست توصیف کرده اند.

  بر اساس اطلاعات موجود این حمله در شب جمعه رخ داده و از نوع حملات موسوم به Distributed Denial of Service (DDoS) بوده است. در حملات مذکور با ایجاد ترافیک مصنوعی بر روی سایت های هدف تلاش می شود تا بازدید از آنها غیرممکن شود.

  حملات یاد شده باعث ارسال ۴ میلیون درخواست بازدید از سایت وزارت بهداشت روسیه در هر دقیقه شد که این سایت را از دسترس خارج کرد. این حمله DDoS سایت مذکور را به مدت ۱۴ دقیقه از کار انداخت.

  حمله یاد شده منجر به سرقت یا تخریب اطلاعات شخصی یا پزشکی محرمانه نشده، زیرا این اطلاعات در مکانی امن و غیرمتصل به اینترنت ذخیره شده بودند. تحقیقات برای شناسایی عوامل این حمله هکری در جریان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.