• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث , حوادث » حقوق شهروندی گمشده در گل و لای چاله و چوله های شهر/ حفاری ها و درست ترمیم نشدن خیابان ها مردم را کلافه کرد+تصاویر
  کد خبر : 2007963

  حقوق شهروندی گمشده در گل و لای چاله و چوله های شهر/ حفاری ها و درست ترمیم نشدن خیابان ها مردم را کلافه کرد+تصاویر

  حقوق شهروندی گمشده در گل و لای چاله و چوله های شهر/ حفاری ها و درست ترمیم نشدن خیابان ها مردم را کلافه کرد+تصاویرReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، داستان تعمیر شبکه های فاضلاب  و حفاری های شبکه لوله کشی…

  حقوق شهروندی گمشده در گل و لای چاله و چوله های شهر/ حفاری ها و درست ترمیم نشدن خیابان ها مردم را کلافه کرد+تصاویرReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، داستان تعمیر شبکه های فاضلاب  و حفاری های شبکه لوله کشی آب و فاضلاب و بعد از آن به اصلاح ایجاد چاله ها در خیابان ها وکوچه ها شاید دیگر عادی شده است اما همچنان گلایه های مردمی هستند که ادامه دارد.

  و اما این بار این مشکل در خیابان ولایت در تویسرکان ایجاد است، گفته می شود دو ماه پیش فاضلاب مشترکین خیابان ولایت و حافظ در تویسرکان با مشکلاتی روبرو می شود که پس از پیگیری های مستمر و نامه بردن ها و گلایه مندی ها بالاخره این مشترکینی که با برگشت فاضلاب به خانه هایشان به دلیل تخریب کوره قدیمی درگیر بودند از دست آلودگی رهایی یافتند.

  حال این روزها صداهای بسیاری از گلایه مندی مردم از عدم اصلاح چاله های ایجاد شده و گرفتار شدن آنان و یا خودروهایشان در بین گل و لای موجود در خیابان به گوش می رسد.

  یکی از مغازه داره این خیابان در گفت و گو با خبرنگار رودآور، گفت: حفاری که برای تعمیر شبکه فاضلاب انجام شده و عدم ترمیم صحیح و کامل بعد از اجرای کار، سبب شده که این روزها بسیاری از مردم با مشکلات بسیار دست و پنچه نرم کنند.

  وی اظهار کرد: از گیر افتادن خودروها در گل و لای ایجاد شده تا گرفتار شدن مردم در این باتلاق مانند همه و همه شکایت ما را به اوج رسانده و اما گویا کسی نیست که به فکر مردم باشد.

   به گزارش ایران ویج به نقل از رودآور، وجود چاله‌ها و ترمیم نشدن یا درست ترمیم نشدن خیابان ها یا کوچه ها  که گاه شده  بارها و بارها حفاری و باز حفاری شده مردم را خسته کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.