• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اخبار گردشگری , توریسم و گردشگری » کوهرنگ زیباترین شهرستان برفی کشور/مشاهده ارتفاعات وصف ناپذیرزاگرس
  کد خبر : 2007886

  کوهرنگ زیباترین شهرستان برفی کشور/مشاهده ارتفاعات وصف ناپذیرزاگرس

  کوهرنگ زیباترین شهرستان برفی کشور/مشاهده ارتفاعات وصف ناپذیرزاگرسReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating: خبرگزاری مهر – گروه استان: چهارمحال بختیاری با اقلیم متنوع دارای جاذبه های گردشگری است و شهرستان کوهرنگ ازجمله شهرستان های چهارمحال بختیاری است که به دلیل چشمه سارهای متعدد چون چشمه دیمه، چشمه سرداب، چشمه مروارید، چشمه آب معدنی کوهرنگ و…

  کوهرنگ زیباترین شهرستان برفی کشور/مشاهده ارتفاعات وصف ناپذیرزاگرسReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating:

  خبرگزاری مهر – گروه استان: چهارمحال بختیاری با اقلیم متنوع دارای جاذبه های گردشگری است و شهرستان کوهرنگ ازجمله شهرستان های چهارمحال بختیاری است که به دلیل چشمه سارهای متعدد چون چشمه دیمه، چشمه سرداب، چشمه مروارید، چشمه آب معدنی کوهرنگ و دیدنیهای طبیعی همچون تونل کوهرنگ، آبشار شیخ علی خان، دشت لاله واژگون، پیست اسکی و… و شهرت بسیار دارد.

  درفصل زمستان بارش برف در ارتفاعات این شهرستان به بیش از یک متر می رسد که باعث به وجود آمدن یخچال های دائمی می شود و همچنین وجود این مقدار برف باعث می شود در فصل زمستان مسافران زیادی برای اسکی به کوهرنگ سفر و در تابستان از چشمه ها و غار یخی این منطقه دیدن کنند.

  در حال حاضر سرمای کوهرنگ موجب یخ زدن آب بسیاری از چشمه های این شهرستان که دبی آب آنها کم است شده و برف و یخبندان جاده های  خاکی و جاده هایی که تردد در آنها کم است را فرا گرفته است.

  فصل زمستان شهرستان کوهرنگ یکی از زیباترین فصل های گردشگری شهرستان کوهرنگ به شمار می رود. بارش برف قابل توجه چهره منطقه را زیبایی خاصی بخشیده است. زیبایی کوهستان های منطقه با پوشش برف چندین برابر می شود و چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

   آبشار شیخ علیخان یکی از مناطق بکر و دیدنی شهرستان کوهرنگ است که در فصل های مختلف سال دارای زیبایی های خاص خود است.

  این آبشار به علت ضعف در معرفی این پتانسیل گردشگری برای بسیاری از مردم ناشناخته مانده است. آبشار شیخ علیخان در فصل بهار و تابستان زیبایی خاص خود را دارد و هم اکنون در فصل زمستان به یک جاذبه زیبای طبیعی تبدیل شده است.

  زیبایی کوهستان های برفی شهرستان کوهرنگ وصف ناپذیر است

  یکی از مسافران منطقه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: زیبایی کوهستان های برفی شهرستان کوهرنگ وصف ناپذیر است و زیباترین کوه های رشته کوه زاگرس در این شهرستان واقع شده است.

  سعید منافیان تاکید کرد: بارش برف قابل توجه زیبایی های خاصی به کوهستان های این منطقه داده است.

  وی ادامه داد: جاذبه های گردشگری  زمستانی منطقه بسیار زیاد است و سفر خانواده من را به این منطقه بسیار لذت بخش کرده است.

  وی با اشاره به اینکه امکانات گردشگری با وجود جاذبه های گردشگری بسیار زیاد مطلوب نیست، تاکید کرد: توسعه امکانات گردشگری زمینه ساز ورود مسافر بیشتر و توسعه منطقه است.

  جاذبه های گردشگری کوهرنگ در هیچ کجای کشور قابل مشاهده نیست و تنها در این شهرستان قابل بازدید استیکی دیگر از مسافران منطقه در خصوص شهرستان کوهرنگ به خبرنگار مهر گفت: جاذبه های گردشگری زمستانی به وجود آمده در شهرستان کوهرنگ بی نظیر است.

  حسین قاسمی تاکید کرد: جاذبه های گردشگری منطقه کوهرنگ در هیچ کجای کشور قابل مشاهده نیست و تنها در این شهرستان قابل بازدید است.

  وی گفت: زیبایی روستاهای بکر منطقه و زندگی مردم در کنار برف از زیباترین تصاویر خاطره ساز بود که در این منطقه مشاهده کرده ام.

  وی تاکید کرد: زندگی روستایی مردم با لباس های محلی نیز از جاذبه های گردشگری منطقه است.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری نیز در این زمینه به خبرنگار مهر گفت: فصل زمستان شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری  یکی از زیباترین فصل های گردشگری این منطقه است که در سطح کشور همتا ندارد.

   بهمن عسگری عنوان کرد: بارش برف زیبایی های بیشمار منطقه را چندین برابر می کند به گونه ای که چشم هر گردشگر و بیننده ای را به خود مجذوب می کند.

  فصل زمستان شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری  یکی از زیباترین فصل های گردشگری این منطقه است که در سطح کشور همتا نداردوی تاکید کرد: شهرستان کوهرنگ هرساله به خاطر داشتن جاذبه های بی نظیر زمستانی از جمله آبشار ها، پیست اسکی، کوهستان های برفی زیبا، غاریخی و… پذیرای مسافران بسیار زیادی از مناطق مختلف کشور است.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: هتل های منطقه در فصل زمستان به خاطر افزایش ورود مسافر رونق می گیرند و مردم منطقه نیز با ارائه خدمات مختلف از درآمد برخوردار می شوند.

  وی بیان کرد: ارتفاعات کوهستانی مملو از برف منطقه از جمله رشته کوه زردکوه از زیباترین جاذبه های گردشگری منطقه است.

  وی ادامه داد: این منطقه دارای سه هتل و یک خانه معلم است.

  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ورود سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری منطقه بسیار ضروری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.