• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شهید اصفهانکلاتی به آرزوی قلبی خود رسید/ حق این شهید شهادت بود ولی نه به این زودی
  کد خبر : 2007863

  شهید اصفهانکلاتی به آرزوی قلبی خود رسید/ حق این شهید شهادت بود ولی نه به این زودی

  شهید اصفهانکلاتی به آرزوی قلبی خود رسید/ حق این شهید شهادت بود ولی نه به این زودیReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ ولی الله آقائی در گفتگو با خبرنگار ما در حاشیه مراسم وداع با شهید اصفهانکلاتی اظهار کرد:وقتی خبر شهادت…

  شهید اصفهانکلاتی به آرزوی قلبی خود رسید/ حق این شهید شهادت بود ولی نه به این زودیReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طوبی گلستان؛ ولی الله آقائی در گفتگو با خبرنگار ما در حاشیه مراسم وداع با شهید اصفهانکلاتی اظهار کرد:وقتی خبر شهادت شهید سید مهدی حسینی رو برای ما آورده بودند شهید اصفهانکلاتی در منطقه سراوان حضور داشت، و وقتی میخواستیم شهید حسینی را از منطقه خارج کنیم شخصی که واقعاً پیگیری امور را بر عهده داشت همین شهید اصفهانکلاتی بود.

  وی افزود: در روز پانزدهم شهادت شهید حسینی بنده به اتفاق شهید اصفحانکلاتی در مراسم شهید حسینی حضور پیدا کرده ایم، وقتی در آن مراسم حاضر شدیم شهید اصفهانکلاتی اذان آن روز را گفت.

  فرمانده گروه مهندسی رزمی۴۵ جواد الائمه(ع) در ادامه یادآور شد: بعد از گفتن اذان توسط شهید اصفهانکلاتی یه دعایی کرده بود و آن این بود که خدایا مگر نمیشد این افتخار نصیب ما میشد؟ ما هم مزاح میکردیم میگفتیم شهادت سعادت میخواهد هر کسی داشته باشد به آن میرسد.

  آقائی گفت: اصفهانکلاتی دو روز قبل از شهادت جایی مشغول به فعالیت بود که شرایط بسیار سختی حاکم بود، منطقه با موانع، بسیار ناهموار و راه صعب العبوری وجود داشت که مشکلات را دو چندان کرده بود.

  وی در ادامه بیان کرد: با توجه به شرایط جوی منطقه و شهید اصفهانکلاتی ناراحتی در قسمت پا داشت تلاش او تحسین برانگیز بود، ما به او گفتیم با توجه با انگیزه ای که دارید احتمالاً شهادت نصیب حال شما می شود، در جواب به ما گفت" ای بابا شهادت سعادت میخواهد که ما نداریم".

  فرمانده گروه مهندسی رزمی۴۵ جواد الائمه(ع) با اشاره به خصوصیات شهید اصفهانکلاتی بیان کرد: شهید اصفهانکلاتی یک پاسدار وظیفه شناس مومن و متدین بود، ایشان کسی بود که علاوه بر اینکه تابع دستورات بود احکام و مقررات را به طور دقیقی رعایت میکرد.

  آقائی در ادامه اذعان داشت: این شهید همیشه پیگیر این قضیه بود که حتماً در دفاع از حرم به سوریه اعزام شود، حق این شهید شهادت بود، ولی خیلی به این شهید نیاز داشتیم.

  وی گفت: شهید اصفهانکلاتی راهی را که انتخاب کرده بود رفت تا سعادتمند شود، انشاء الله ما هم بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.