• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » داعش غیرنظامیان در کرانه راست موصل را محاصره کرده است
  کد خبر : 2007861

  داعش غیرنظامیان در کرانه راست موصل را محاصره کرده است

  داعش غیرنظامیان در کرانه راست موصل را محاصره کرده استReviewed by on Feb 13Rating: سرتیپ «عبدالوهاب الساعدی»، یکی از فرماندهان نهاد مبارزه با تروریسم عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد گفت: تدارک نظامی نیروهای شرکت کننده در عملیات بزرگ آزادسازی موصل برای ادامه این عملیات همچنان ادامه دارد. الساعدی ادامه داد: مابقی…

  داعش غیرنظامیان در کرانه راست موصل را محاصره کرده استReviewed by on Feb 13Rating:

  سرتیپ «عبدالوهاب الساعدی»، یکی از فرماندهان نهاد مبارزه با تروریسم عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد گفت: تدارک نظامی نیروهای شرکت کننده در عملیات بزرگ آزادسازی موصل برای ادامه این عملیات همچنان ادامه دارد.

  الساعدی ادامه داد: مابقی نیروهایی که قرار است در مرحله آتی عملیات آزادسازی موصل مشارکت داشته باشند، نیز درحال ملحق شدن به دیگر نیروها در ساحل راست موصل هستند.

  این فرمانده ارشد میدانی عراقی با بیان اینکه نیروهای ارتش و امنیتی عراق در آمادگی کامل بسر می‌برند، خاطر نشان کرد: تمام نقشه‌های تکمیلی میدانی برای نبردهای مرحله بعد کشیده شده و منتظر تعیین زمان و موعد عملیات‌‌ها توسط «حیدر العبادی»، نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق هستیم.

  وی با تاکید بر اینکه غیر نظامیان و اهالی ساکن غرب موصل بدلیل کمبود غذا و دارو و نیازهای اساسی و ضروری زندگی در شرایط اسفبار و وخیمی بسر می‌برند، افزود: داعش ساکنان مناطق ساحل غربی موصل را به محاصره خود درآورده است.

  سرتیپ عبدالوهاب الساعدی به ساکنان این مناطق وعده داد که موعد آزادی و رهایی از سیطره داعش بسیار نزدیک شده است.

  نیروهای عراقی در ادامه عملیات آزادسازی شهر موصل به تدارکات خود جهت آغاز مرحله بعدی این عملیات ادامه می‌دهند.

  سرتیپ «ضیاء الساعدی»، معاون فرمانده نیروی زمینی ارتش عراق جمعه گذشته از رو به اتمام بودن تدارکات برای آزادسازی کرانه راست موصل خبر داد و تاکید کرد: اهالی منطقه برای شناسایی مواضع و مقرهای داعش همکاری تامی با نیروهای عراقی دارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.