• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کار راحتی در گچساران نداریم/ نتیجه این دیدار تعیین کننده است
  کد خبر : 2007837

  کار راحتی در گچساران نداریم/ نتیجه این دیدار تعیین کننده است

  کار راحتی در گچساران نداریم/ نتیجه این دیدار تعیین کننده استReviewed by on Feb 13Rating: علیرضا حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بازیهای هفته چهاردهم بسیار مهم و سرنوشت ساز است. ما در این هفته میهمان تیم نفت و گاز گچساران هستیم نتیجه این بازی رودر رو برای ما بسیار اهمیت دارد . اختلاف…

  کار راحتی در گچساران نداریم/ نتیجه این دیدار تعیین کننده استReviewed by on Feb 13Rating:

  علیرضا حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بازیهای هفته چهاردهم بسیار مهم و سرنوشت ساز است. ما در این هفته میهمان تیم نفت و گاز گچساران هستیم نتیجه این بازی رودر رو برای ما بسیار اهمیت دارد . اختلاف تیم ما با برد هفته گذشته مان تنها به یک امتیاز رسیده و برای حفظ این اختلاف و افزایش آن نیازمند پیروزی در این بازی خارج از خانه هستیم.

  وی افزود: ما در صورت برتری در این دیدار اختلاف امتیازمان را به عدد ۳ می رسانیم و امیدواریم در بازیهای باقیمانده بتوانیم این اختلاف را حفظ کنیم تا به قهرمانی در لیگ امیدوار شویم. در صورت این برتری حتی در هفته های باقیمانده اگر یک باخت را هم برای شاگردانم متصور شوم بازهم صد در صد قهرمان لیگ خواهیم شد.

  سرمربی تیم شهرداری کاشان خاطرنشان کرد: این بازی سختی است ما میهمان تیم نفت هستیم و تماشاچیان آنها می توانند کار را برای ما سخت کنند و این مسئله حساسیت بازی را دوچندان کرده است. کار راحتی در گچساران نداریم.

  وی ادامه داد: ما در هفته آینده میهمان مس هستیم و بعد از آن سبزوار . این چند بازی بازی سخت و تعیین کننده ای برای تیم ما است. بازیکنان ما تاکنون عملکرد خوبی داشته اند و من از شاگردانم تا به این زمان راضی هستم. آنها با وجود مصدومیت هایشان باز هم غیرت به خرج داده و در بازیها حضور می یابند.

  حبیبی در مورد مصدومین تیم اش گفت: ما در این چند هفته چند مصدوم داشتیم. رجبی بهترین بازیکنم مصدوم شده و این برای ما سخت بود. مهرداد صمصامی هم مصدوم شده است این بازیکن از ناحیه دنده شکستگی داشت اما باز هم علی رغم این مصدومیت برای تیم بازی کرد. حیدرپور نیز از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود اما باز هم در میدان حضور داشت.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا شاگردان شما تاکنون مبلغی از قراردادشان را از باشگاه شهرداری کاشان دریافت کرده اند یا خیر گفت: بله یک درصدی را دریافت کرده اند. با شهرداری کاشان نیز صحبت شده و قرار است پرداخت های بعدی نیز انجام شود تا در هفته های آینده روحیه مضاعفی به تیم بدهیم. به هر حال مسئولین شهرداری برای ادامه لیگ و پرداخت دستمزدها قول مساعد داده اند.

  سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درمورد برگزاری انتخابات و رئیس آینده فدراسیون هندبال هم گفت:  مطمئنا اگر تا پایان سال رئیس انتخاب شود می توانیم برنامه ریزی ها را در این رشته از ابتدای سال شروع کنیم و این مسئله در سال کاری این فدراسیون تاثیر به سزایی خواهد داشت.

  هفته چهاردهم از رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور سه شنبه ۲۶ بهمن ماه برگزار می شود که در مهمترین دیدار این هفته تیم نفت و گاز گچساران میزبان تیم شهرداری کاشان است. در حال حاضر تیم شهرداری کاشان با اختلاف یک امتیاز توانسته است به صدر جدول رسیده و جایگاه نفت و گاز را تصاحب کند.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.