• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کن لوچ: دولت بریتانیا با بیرحمی و درنده‌خویی با مردم رفتار می‌کند
  کد خبر : 2007821

  کن لوچ: دولت بریتانیا با بیرحمی و درنده‌خویی با مردم رفتار می‌کند

  کن لوچ: دولت بریتانیا با بیرحمی و درنده‌خویی با مردم رفتار می‌کندReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سینمایی فارس، هفتادمین دوره از جوایز بفتا ساعاتی پیش در انگلستان به کار خود پایان داد که فیلم سینمایی «اینجانب، دنیل بلیک» موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم انگلیسی این دوره…

  کن لوچ: دولت بریتانیا با بیرحمی و درنده‌خویی با مردم رفتار می‌کندReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سینمایی فارس، هفتادمین دوره از جوایز بفتا ساعاتی پیش در انگلستان به کار خود پایان داد که فیلم سینمایی «اینجانب، دنیل بلیک» موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم انگلیسی این دوره از رقابت‌ها شد.

  «کن لوچ» هنگام دریافت جایزه خود گفت: از آکادمی (جوایز بفتا) کمال تشکر را دارم چون در واقع با اعطای این جایزه به فیلم «اینجانب، دنیل بلیک» بر واقعیتی که این فیلم راوی آن است، صحه گذاشته است. واقعیتی که فیلم «دنیل بلیک» می‌گوید همان چیزی است که صدها هزار نفر از مردم کشورمان آن را با گوشت و پوست و استخوان خود درگ کرده و راجب به آن می‌دانند و آن‌ها همان مردم فقیر و آسیب‌پذیر این جامعه‌اند که دولت با بیرحمی تمام با آنها رفتار می‌کند و این خیلی نفرت‌انگیز است.

  وی افزود: این بیرحمی حتی در مورد کودکان مهاجری که ما همواره وعده کمک به آنها را داده‌ایم تعمیم داده شده است که این خود نیز نفرت انگیز است و واقعا از این موضوع متاسفم که اوضاع روز به روز بدتر و تاریک‌تر هم می‌شود.

  بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «اینجانب، دانیل بلیک» که سال گذشته در رقابت‌های فیلم کن برنده جایزه نخل طلای بهترین فیلم شد داستان  داستان یک کارگر است که بعد از یک حمله قلبی، توسط دکترش از کارکردن منع می‌شود و حالا باید از دولت مستمری بیکاری دریافت کند. اما بوروکراسی پیش روی قهرمان فیلم، دریافت این مستمری را تا حد رسیدن به نقطه بی‌بازگشت به تأخیر می‌اندازد. دنیل بلیک همچنین در طی ماه‌های بیکاری و بی‌پولی‌اش با یک مادرجوان که او هم دچار بحران مشابهی است آشنا می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.