• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » جلب مشارکت حداکثری مردم اولویت اصلی در برگزاری انتخابات است
  کد خبر : 2007793

  جلب مشارکت حداکثری مردم اولویت اصلی در برگزاری انتخابات است

  جلب مشارکت حداکثری مردم اولویت اصلی در برگزاری انتخابات استReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در همایش یکروزه فرمانداران و بخشداری های استان که در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، گفت: مردم در همه جای دنیا…

  جلب مشارکت حداکثری مردم اولویت اصلی در برگزاری انتخابات استReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در همایش یکروزه فرمانداران و بخشداری های استان که در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزارشد، گفت: مردم در همه جای دنیا جمهوری اسلامی را یک نظام مقتدر می دانند و عملکرد نظام را در قالب دولت های مختلف بررسی می کنند.

  وی اظهارداشت: بنابراین اقدامات و عملکردهای دولت های مختلف موجب تاثیر بر چهره نظام درجهان و منطقه خواهد شد که در این راستا همه باید برای ارائه چهره موفق و کارآمد از نظام تلاش کنیم.

  استاندار کردستان بیان کرد: دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی با استفاده از توطئه ها و دسیسه های فراوان درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودن که با همراهی مردم و مسئولان این توطئه ها نقش برآب شد و انقلاب مسیر رشد و توسعه خود را با اقتدار طی کرده است و در آینده نیز این راه را محکم و استوار ادامه می دهد.

  زاهدی عنوان کرد: با این شرایط دیگر بحث براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی بدخواهان و دشمنان نظام منتفی شده و مجبور شدند تا از طریق ناکارآمد نشان دادن نظام به اهداف خود برسند که همه باید در این عرصه هوشیار و آگاه باشیم.

  وی گفت: ما یک اختلاف ایده و تفکر و اندیشه با دنیای غرب و شرق داریم بطوریکه آنها درصدد هستند که منکر ایدئولوژی و تفکرات انقلاب اسلامی شوند و به جهان اعلام کنند که تفکر انقلاب اسلامی ایران نمی تواند بر ایده و تفکر آنها برتری داشته باشد و تفکر انقلاب اسلامی تفکری ناکارآمد  و نا موفق است.

  استاندار کردستان بیان کرد: در حقیقت آنها اندیشه شکل گرفته در نظام مقدس جمهوری اسلامی را که راه رفاه، آسایش و امنیت مردم به بهمراه دارد نمی توانند تحمل کنند.

  زاهدی گفت: برخی در داخل با دنباله رویی از اهداف دشمنان می خواهند دستاوردهای نظام نادیده گرفته و آنرا ناکار آمد جلوه دهند.

  وی اظهار داشت: آنها تلاش می کنند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند و با افزایش فشارها علیه مردم و انقلاب به تدریج زمینه فروپاشی و فرسوده شدن ساختار نظام مقدس را فراهم کنند که مسلما با حضور گسترده مردم در عرصه های دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی این دسیسه آنها نیز ناکارآمد خواهد شد.

  زاهدی افزود: آنها به دنبال نارضایتی مردم هستند و در این راستا ما برای برطرف کردن این توطئه باید به گونه ای رفتار کنیم که این حس نارضایتی در مردم بوجود نیاید.

  استاندار کردستان با بیان اینکه برخی در داخل می خواهند دستاوردهای حاصل از برجام را زیر سوال ببرند، گفت: اخیرا رییس جمهوری آمریکا گفته که برجام را پاره می کند که برخی در داخل هم از این حرف ها خوشنود شده اند.

  وی اضافه کرد: در استان کردستان نیز برخی در مسیر توسعه و خدمات صادقانه نظام و دولت کارشکنی می کنند که این رفتار آنها موجب می شود که مردم این کارشکنی را از منظر نظام بینند و هر اتفاقی بیفتاد می گویند مقصر جمهوری اسلامی و دولت است که این منفصانه نیست و این رفتار و تفکر نادرست باید اصلاح و بر طرف شود.

  استاندار کردستان به نزدیک شدن به ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا اشاره کرد و گفت: متاسفانه هر وقت در کشور ما به زمان انتخابات نزدیک می شویم برخی برای رسیدن به منافع خود با بی تقوایی و کارشکنی خدمات ارزنده دولت و نظام را زیر سوال می برند که این اصلا قابل قبول نیست.

  وی همچنین با اشاره به مشکلات و نارسایی های فراوان پیش روی دولت تدبیر و امید اظهار داشت: دولت در همان آغاز فعالیت خود وضیعت نامناسبی را در کشور تحویل گرفت و درآمدهای نفتی کشور از بشکه ای بیش از ۱۲۰ دلاربه کمتر از ۲۵ دلار رسید که این امر موجب ایجاد فشار فراوان اقتصادی بر دولت و نیز مردم شد که با این وجود برخی از افراد مخالف و منقتد توقع دارند که کم کاری های سالیان گذشته و در دولت های مختلف در با وجود تنگناهای مالی و در آمدی در زمان دولت تدبیر و امید برطرف شود که این از هرگونه عقل و منطق به دور است.

  وی بیان کرد: در حقیقت دشمنان با فشار وارد کردن به ایران بخصوص در بحث تحریم های نفتی باعث کاهش صادرات و در نتیجه درآمدهای کشور شدند که در صورت ادامه یافتن این وضعیت کشور با شرایط بد اقتصادی مواجه می شد که در نهایت دشمنان ایران را به سمت جنگ سوق می دادند که این امر با تدبیر و دور اندیشی با توافق هسته ای جلوگیری و وضعیت اقتصادی به تدریج به وضیعت مناسبی رسید.

  ایران اتحاد بین آمریکا و کشورهای جهان را در هم شکست

  استاندار کردستان ادامه داد: دشمنان همه تلاش خود را برای ایجاد اتحاد بین کشورها برای تحت فشار قرار دادن ایران بکار گرفتند که ایران با دور اندیشی و توافق جامع هسته ای و پایبندی به تعهدات خود این اتحاد در هم شکست.

  وی با بیان آثار و نتایج اجرای توافق برجام در کشور اظهار داشت: یکی از مهمترین آثار و نتایج برجام جذب سرمایه گذاری و تجهیزات مورد نیاز به کشور بود که در صورت ادامه یافتن  این وضعیت فشار اقتصادی و هزینه های فراوانی بر کشور تحمیل می شد که این تبعات ناگواری بر اقتصاد کشور می گذاشت.

  استاندار کردستان تاکید کرد: توجه به منویات مقام معظم رهبری و نیز رعایت اصول اساسی و راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی از ارکان اصلی دولت های مختلف در نظام است که همه باید با این ارزش ها و راهبردهای تدوین شده پایبند باشند.

  وی با انتقاد از برخی جریان های منقتد در داخل کشور در ادامه گفت: متاسفانه برخی از احزاب و گروه های سیاسی منافع خود را بر منافع کشور ترجیح می دهند که این آسیب جبران ناپذیری بر توسعه کشور برجای می گذارد.

  زاهدی از عزم دولت تدبیر و امید برای تسریع روند توسعه کشور و استان خبر داد و گفت: در این راستا با همه توان برای خدمت به مردم آماده هستیم و هر چه انتقادها و کارشکنی ها علیه دولت بیشتر شود ما با عزم و اراده مصمم تر بیشتر به مردم خدمت می کنیم و خدمتگزار آنها هستیم.

  وی خطاب به  فرمانداران و بخشداران تابعه استان گفت: کارهای خوبی برای توسعه استان انجام شده که شما ضمن انعکاس آنها به مردم باید با نزدیک تر شدن به مردم و با مشورت و همفکری با  احاد جامعه و گروههای مردمی  مشکلات موجود در مسیر خدمتگزاری دولت را با مردم مطرح کنید.

  نباید وعده خلاف واقع به مردم بدهیم

  استاندار کردستان وضعیت اعتبارات در سال ۹۴ را یکی از بدترین سال های مالی تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: با این وجود دولت با همه توان به بحث توسعه پرداخت که در این زمینه بایستی با مردم صادق بود و اقعیت ها را بیان و با تشریح وضعیت فعلی کشور سعی شود در سال آینده با بهبود وضعیت مالی کشور برای اجرای هرچه سریع تر طرح ها و پروژه های زیربنایی در استان تلاش مستمر به انجام برسد.

  وی خواستار اطلاع رسانی مناسب  بخشداران از فعالیت های صورت گرفته به مردم شد.

  زاهدی با تاکید بر لزوم حفظ بی طرفی در امر انتخابات خطاب به بخشداران و فرمانداران گفت: شما فقط مر قانون را اجرا کنید ولو اینکه حتی بر خلاف رای شما باشد و شما در حقیقت مجری انتخابات سالم و فراگیر هستید و باید کاملا بی طرف و قانون مند باشید.

  وی خاطر نشان کرد: حمایت از سرمایه گذاری اولویت توسعه در کردستان است و در حقیقت بدون سرمایه گذاری توسعه کردستان به هیچ جا نمی رسد و فقط سرمایه گذاری توان توسعه استان را افزایش می دهند که همه برای جذب سرمایه گذاری به استان کوشش کنیم تا اشتغالزایی در کردستان محقق شود.

  استاندار کردستان در پایان بر لزوم فراهم ساختن بستر اشتغال در مناطق مرزی برای تقویت معیشت  مرزنشینان در استان تاکید کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.