• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » امروز ام‌الفساد این منطقه نه اعتیاد و فحشاء بلکه بیکاری است/مسئولان به جوانان اعتماد کنید!
  کد خبر : 2007765

  امروز ام‌الفساد این منطقه نه اعتیاد و فحشاء بلکه بیکاری است/مسئولان به جوانان اعتماد کنید!

  امروز ام‌الفساد این منطقه نه اعتیاد و فحشاء بلکه بیکاری است/مسئولان به جوانان اعتماد کنید!Reviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ؛ حسن براتی گفت:متاسفانه آنقدر در آیین نامه های دست و پا گیر…

  امروز ام‌الفساد این منطقه نه اعتیاد و فحشاء بلکه بیکاری است/مسئولان به جوانان اعتماد کنید!Reviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ؛ حسن براتی گفت:متاسفانه آنقدر در آیین نامه های دست و پا گیر اداری گیر کرده ایم که علی رغم فعال بودن حسینیه ناظرآباد نسبت به بسیاری از مساجد شهر مدتی است که حکم امام جماعت ما زده نمی شود، صرفا به این دلیل که اینجا مسجد نیست، حسینیه است! (همانجا رئیس سازمان تبلیغات دستور صدور حکم را اعلام کرد)

  شرکت گاز محترم چرا کارکنانشان به سادگی می آیند و بعلت بدهی، گاز برخی از افراد مستکین را در این سرمای زمستان بدون توجه به شرایط آن خانواده قطع می کنند و نمی گویند او با چند بچه شیرخوار و قد و نیم قد چطور باید خود و فرزندانش را گرم کند!

  شهرداری محترم تکلیف ما را روشن کند که آیا حاشیه های شهر جزو شهر محسوب می شوند یا خیر، اگر بله چرا به مسئله آسفالت کوچه ها، روشنایی معابر، بهداشت محیط و سطل زباله و… توجهی ندارند.

  چرا بخاطر نبود یک پل هوایی در خیابان اصلی حاشیه ناظرآباد باید سالانه چند نفر جانشان را در اثر تصادف از دست بدهند و هیچ حرکتی از سوی مسئولین انجام نشود.

  چرا باید ناظرآباد با ۵هزار نفر جمعیت تنها یک نانوایی داشته باشد و برای خرید نان مردم مظلوم منطقه مجبور شوند به مناطق همجوار بروند.

  چرا یک خانه بهداشت برای این جمعیت ۵ هزار نفره نباید وجود داشته باشد و قریب به ۹۰ درصد اهالی حتی از داشتن پرونده سلامت محروم باشند و بخاطرگرانی کرایه تاکسی که تا میدان کارگر هر نفر هزار تومان می شود و واقعا توان پرداخت ندارند نتوانند بیایند بگویند ما فلان مشکل را داریم و مغفول واقع شوند!

  چرا کمیته امداد محترم تنها با مراجعینی که راه بلد هستند و حضوری مراجعه می کنند سرو کار دارند و فرصت بیشتری برای سر زدن حضوری به مردم این مناطق نمی گذارند تا ببینند چطور در رنج و دردهایشان دست و پا می زنند و صدایشان به جایی نمی رسد، البته طرح خانه های نیکوکاری منطقه بندی شده توسط کمیته اقدام خوبی بود.

  اینکه فلان مسئول خیلی راحت می گوید "نمی دانم چرا تا کنون هنوز دارد یارانه پرداخت می شود" بخاطر این است که نمی داند اکثر مردم این مناطق با یارانه زندگی می کنند و هیچ منبع درامد دیگری ندارند!

  اینکه فلان وزیر می گوید " مسکن مهر طرح مزخرفی است" بخاطر این است که طعم زندگی در خانه موریانه زده را نچشیده که چطور شبها روی سر و بدن اهل خانه فرو می ریزند و جانشان را می جوند و مسکن مهر برای آنان بهشت است!

  مسئولین تا کی می خواهند پشت میزهایشان بنشینند و وارد مناطق محروم نشوند و احساس کنند همه چیز گل و بلبل است، وقتی از مردم فاصله می گیری دیگر از شور بختی های آنان بی خبر خواهی ماند و این آغاز سقوط است.

  امروز ام الفساد این منطقه نه اعتیاد و فحشاء بلکه بیکاری است، بجای  چرخیدن دور خودمان بیایید به توان ما جوانان اعتماد کنید و بودجه ها را صرف اشتغال زایی کنید نه برنامه های بی فایده و پرهزینه!

  کلام آخر اینکه اعتقاد ما همان اعتقاد اماممان روح الله(ره) است که فرمود این مستضعفان و پاربرهنگان ولی نعمتان انقلاب هستند و ما یقین داریم با دست خالی هم می توان کار کرد اما از سوی دیگر می دانیم مسئولینی که این حرفها را شنیدند و کاری نکردند و آنان که می دانند و کاری نمی کنند به عذاب الهی گرفتار می شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.