• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ورزشکاران مستعد والیبال در قم استعدادیابی می‌شوند
  کد خبر : 2007757

  ورزشکاران مستعد والیبال در قم استعدادیابی می‌شوند

  ورزشکاران مستعد والیبال در قم استعدادیابی می‌شوندReviewed by on Feb 13Rating: سید ابوالفضل احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هیئت والیبال استان قم به دنبال استعدادیابی و شناسایی علاقمندان به رشته والیبال از میان نونهالان و نوجوانان است که بتوانند در آینده در این رشته ظرفیت مناسبی داشته باشند و در مسیر موفقیت…

  ورزشکاران مستعد والیبال در قم استعدادیابی می‌شوندReviewed by on Feb 13Rating:

  سید ابوالفضل احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هیئت والیبال استان قم به دنبال استعدادیابی و شناسایی علاقمندان به رشته والیبال از میان نونهالان و نوجوانان است که بتوانند در آینده در این رشته ظرفیت مناسبی داشته باشند و در مسیر موفقیت در عرصه قهرمانی گام بردارند.

  وی افزود: بر اساس برنامه استعدادیابی که هم اکنون در دستور کار هیئت والیبال استان قم قرار گرفته است ورزشکارانی که در رده سنی متولدین ۱۱ دی ۱۳۷۹ تا ۱۰ دی ۱۳۸۱ قرار دارند و قد آن‌ها تا ۱۸۸ سانتی متر است برای پست بلند زن و سرعتی زن مورد آزمایش و استعدادیابی قرار می‌گیرند.

  رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: در همین بازی سنی افرادی که قدی حدود ۱۸۳ سانتی متری داشته باشند برای پست پاسور و همچنین  ورزشکارانی که در رده سنی ۱۱ دی ۱۳۸۱ تا پایان سال ۱۳۸۲ قرار دارند و محدوده قدی آن‌ها ۱۷۸ سانتی متر به بالا است برای پست بلند زن و سرعتی زن مورد بررسی فنی قرار می‌گیرند.

  احمدی بیان داشت: در همین رده سنی، دارندگان قد ۱۷۳ سانتی متر به بالا برای پست پاسور گزینش می‌شوند و کلیه واجدان شرایط فوق باید با در دست داشتن اصل وکپی شناسنامه و دو قطعه عکس  روز سه شنبه ۲۶ بهمن از ساعت ۱۹ و ۳۰ الی ۲۲ به سالن ورزشی حضرت فاطمه معصومه (س) مراجعه کنند.

  وی عنوان کرد: از تمامی مربیان والیبال در استان قم می‌خواهیم در زمینه اطلاع رسانی این استعدادیابی به بازیکنان اهتمام ویژه داشته باشند و تنها بازیکنان دارای شروط سنی و قدی ذکر شده را برای برنامه استعدادیابی هیئت والیبال استان قم معرفی کنند.

  رئیس هیئت والیبال استان قم تصریح کرد: رشته والیبال در قم در حال رشد و توسعه است و نگاه ویژه‌ای به تیم‌های پایه وجود دارد و عملکرد تیم‌های پایه ما در رده‌های سنی مختلف چه در بخش پسران و چه در بخش دختران نشان دهنده گام‌های رو به جلو است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.