• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » مسجد مرکز وحدت، اتحاد و همدلی مردم است/ پاکیزگی مساجد ثواب و پاداش بسیار زیادی دارد
  کد خبر : 2007718

  مسجد مرکز وحدت، اتحاد و همدلی مردم است/ پاکیزگی مساجد ثواب و پاداش بسیار زیادی دارد

  مسجد مرکز وحدت، اتحاد و همدلی مردم است/ پاکیزگی مساجد ثواب و پاداش بسیار زیادی داردReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تفتان ما، سعید خسروی در حاشیه برگزاری اردوی جهادی یک روزه در مسجد جامع توحیدیه اهل سنت شهرستان خاش، با…

  مسجد مرکز وحدت، اتحاد و همدلی مردم است/ پاکیزگی مساجد ثواب و پاداش بسیار زیادی داردReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تفتان ما، سعید خسروی در حاشیه برگزاری اردوی جهادی یک روزه در مسجد جامع توحیدیه اهل سنت شهرستان خاش، با بیان اینکه مسجد خانه خداست و باید از جنبه های ظاهری و معنوی همیشه آباد و آماده باشد، اظهار کرد: مسجد همانند خانه خداست و باید جزء تمیزترین خانه ها باشد و این تمیزی برای انسان های مومن جاذبه دارد.

  وی با بیان اینکه غبارروبی مساجد اقدامی پسندیده و فرهنگ ساز است، تصریح کرد: مساجد بعنوان مهمترین پایگاه دینی و مذهبی است و همیشه فضاء را جهت حضور اقشار مختلف مردم فراهم می کند.

  خسروی خاطرنشان کرد: باید از همه ابزارها و تجهیزات به خوبی استفاده کنیم تا بتوانیم مردم را هرچه بیشتر به مساجد جذب و تشویق کنیم و مسئله ای که امروز دشمن از آن هراس دارد و سعی می کند تا مردم ایران به خصوص جوانان و نوجوانان از این مساجد و پایگاه های دینی فاصله بگیرند و دور و از مسیر اصلی منحرف اسلام منحرف شوند.

  وی با بیان اینکه بهترین و برترین جایی که بنده سجده می کند در مسجد است، گفت: مسجد تنها مرکز نشر معارف دینی و مذهبی نیست بلکه مرکز وحدت، اتحاد و همدلی مردم است ومرکز انسجام امت اسلامی است و همانگونه که در ۸ سال جنگ تحمیلی شاهد بودیم که یکی از مراکز تاثیرگذار و مهم جهت مبارزه با دشمنان غاصب همین مساجد بودند.

  مسئول اردوهای جهادی ناحیه مقاومت بسج سپاه خاش با بیان اینکه مسجد از دیدگاه دین مبین اسلام، کانون تقوا، ایمان و محیط پاکی است، تصریح کرد: مسجد مهمان خانه خدا در زمین، مرکز اشاعه فرهنگ دینی و مذهبی، جایگاه نزول برکات و خیرات آسمانی، خانه محبت، عشق، صفا، رحمت و محل آرامش موحدان است.

  وی با اشاره به حضور گروه جهادی دانش آموزان خاشی در مسجد جامع توحیدیه جهت غبارروبی و پاکیزگی مسجد، افزود: این دانش آموزان جهت تمیزکردن این مسجد تلاش می کنند و این اردوی جهادی در راستای تقویت فرهنگ زیباسازی و تمیزنگه داشتن مساجد برگزار شده است.

  خسروی اظهار کرد: این دانش آموزان جهادگر، تواضع را در برابر غرور و مادی گری که الان متاسفانه در جامعه گریبان گیر بیشتر جوانان شده است، انتخاب و در این اردوی جهادی یک روزه شرکت کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.