• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار خودرو , حوادث , حوادث » یک روز پر حادثه در نیریز
  کد خبر : 2007680

  یک روز پر حادثه در نیریز

  یک روز پر حادثه در نیریزReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ حوادث روز گذشته در نی ریز یک روز پر خطر را برای آتش نشانان و اورژانس این شهرستان به همراه داشت. بی احتیاطی موتور سوار در…

  یک روز پر حادثه در نیریزReviewed by Aryan♥ on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ حوادث روز گذشته در نی ریز یک روز پر خطر را برای آتش نشانان و اورژانس این شهرستان به همراه داشت.

  بی احتیاطی موتور سوار در سطح شهر نی ریز پنج مصدوم بر جای گذاشت

   هر هفته و هر روز شاهد آن هستیم که موتور سواران نی ریزی با بی احتیاطی و به قول معروف غرور جوانی گاز موتور را تا جایی که می شود میگیرند و میروند و از عاقبت کار خود بی خبرند.

  گفتنی است: خانواده ها هم با خریدن موتور تا قبل از رسیدن سن فرزندانش به حد قانونی با خریدن موتور، آن هم از نوع ۲۰۰cc یا تند رو، در این اتفاقات بی تقصیر هم نیستند.

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ نی ریز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز گفت : برخورد موتور سیکلت با یک دستگاه خودرو دو مصدوم برجای گذاشت.

  وی ادامه داد: این تصادف در خیابان بسیج شهر نی ریز روی داد که در پی آن دو سرنشین موتور مصدوم شدند.
   

  محمد حسین کچویی بیان کرد : مصدومان این حادثه یک مردم ۱۸ ساله که از ناحیه سر و کمر و یک مرد ۲۵ ساله که از ناحیه کمر دچار مصدومیت هایی شدند.

  در این حادثه مرد ۱۸ ساله از ناحیه سر و کمر ، مرد ۲۵ ساله از ناحیه کمر مصدوم شدند

  وی افزود : مامورین به محل حادثه اعزام و اقدامات لازم را انجام وبه بیمارستان شهدای نی ریز انتقال داده شدند

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ نی ریز در خصوص حادثه ذوم موتور سیکلت گفت :تصادف موتور سیکلت با عابر پیاده در فلکه گاز شهرستان نی ریز سه نفر دچار مصدومیت شدند.

  وی ادامه داد:دراین حادثه مرد عابر پیاده ۶۵ ساله از ناحیه سر ، سرنشین موتور سیکلت جوان ۱۶ از ناحیه زانو و جوان ۱۷ ساله از ناحیه سر دچار مصدومیت شدند.

  کچویی در پایان گفت : پس از حضور ماموران اورژانس در محل حادثه و انجام اقدامات درمانی اولیه سه مصدوم به بیمارستان شهدای نی ریز منتقل شدند.

  فرو رفتن نیسان به درون چاه منزلی در نی ریز

  فرو رفتن نیمی از یک دستگاه خودرو نیسان بر اثر فروکش کردن چاه منزلی در شهرستان نی ریز عملیات نیروهای آتش نشانی را در پی داشت.

  ابراهیم خیراندیش مسوول آتشنشانی نی ریز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز گفت: با اعلام خبر فروکش کردن چاه در یکی از منازل شهر نی ریز نیروهای آتش نشانی به محل مورد نظر اعرام شدند.

  وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل متوجه فرو رفتن نیمی از یک خودرو نیسان در آن چاه می شوند.

  خبراندیش افزود: پس از انجام اقدامات لازم با حرثقیل خودرو وانت نیسان را از چاه خارج کردند.

  گفتنی است : این عملیات یک ساعت به طول انجامید.

  نجات یک دختر دوساله

  توسط ماموران آتش نشانی شهرستان نی ریز یک کودک دوساله که در اتاق منزلشان حبس شده بود بیرون آمد.

  ابراهیم خیراندیش مسوول آتشنشانی نی ریز در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز گفت :تماسی مبنی بر قفل شدن درب و حبس شدن کودک دو ساله در اتاق با ایستگاه آتش نشانی گرفته شد.

  وی ادامه داد: با اعلام این حادثه ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

  خیراندیش در پایان اظهار داشت : مامورین ما با مهارت و تلاش های بسیار  موفق به باز کردن درب قفل شده و بیرون آوردن کودک دو ساله شدند.

  واژگونی یک خودرو در حوالی شهرک سنگ نی ریز ۴ مصدوم بر جای گذاشت.

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ در گفتگو با خبرنگار نبض نی ریز گفت : واژگونی یک خودرو در پنج کیلومتری شهرک سنگ شهرستان نی ریز چهار مصدوم به همراه داشت.

  وی افزود: با اعلام این خبر ماموران اورژانس نی ریز به محل حادثه اعزام شدند.

  کچویی در خصوص جزئیات حادثه بیان کرد: ۳ نفر از مصدومان این جادثه که شامل یک مرد ۲۰ و ۲۵ ساله و یک خانم ۱۶ ساله از ناحیه سر و یک خانم ۱۸ ساله از ناحیه سر و کمر دچار مصدومیت شده بودند.
   

  وی گفت: پس از انجام اقدامات لازم درمانی مصدومان به بیمارستان شهدای نی ریز منتقل شدند.

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ نی ریز در خصوص حادثه دوم در شهرک سنگ نی ریز اظهار داشت :برخورد موتور سیکلت با خودرو در شهرک سنگ شهرستان نی ریز حادثه ساز شد.

   وی ادامه داد: در پی این حادثه راننده ۱۷ ساله موتور سیکلت از ناحیه ران دچار مصدومیت شد.

  کچویی در پایان گفت: مامورین به محل حادثه اعزام و پس از انجام اقدامات لازم وی را به بیمارستان منتقل کردند.

  حادثه ای که خود حادثه آفرید

  یک دستگاه خودرو یدک کش نیسان که خود در حال امداد رسانی بود واژگون و راننده آن روانه بیمارستان شد.

  محمد حسین کچویی مدیر اورژانس ۱۱۵ نی ریز در گفتگو با نبض نی ریز گفت: یک دستگاه خودرو یدک کش نیسان که در حال امداد رسانی بود حالی روستای حاجی آباد واژگون شد.

   

  وی ادامه داد: این خودرو که خود در حال امداد رسانی به خودرو واژگون شده دیگری در مسیر نی ریز به استهبان بود واژگون و دچار حادثه شد.

  کچویی افزود: در این حادثه راننده ۲۱ ساله یدکش از ناحیه سر دچار مصدومیت شد.

  وی افزود : ماموران به محل حادثه اعزام و بعد از اقدامات لازم درمانی بر روی راننده بدک کش خود را به  گردنه استهبان به وانت واژگون شده که یدک کش قصد خدمت رسانی به ان را داشت، رساندند.

  کچویی در پایان گفت: خودرو دوم نیز دو مصدوم به همراه داشت که از ناحیه گردن دچار مصدومیت جزئی شده بودن که سرپایی مداوا و در نهایت راننده یدک کش را به بیمارستان شهدای نی ریز منتقل کردند.

  سه واژگونی و ۷ مصدوم در جاده های ناایمن آباده طشک

  سه حادثه رانندگی موجب وارد شدن خسارات و تلفاتی گردید که بازهم زنگ خطر نا ایمن بودن و نیاز به رسیدگی مسوولان به این بخش از لحاظ احداث پایگاه امداد جاده ای ، استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین عرض کم جاده و تقاطع های بسیار خطرناک را به صدا در آورد.

   

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ نی ریز در خصوص حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی در جاده های فرعی آباده طشک گفت : در جاده تل ساربانی بر اثر واژگونی یک دستگاه تریلی راننده آن دچار مصدومیت شدید شد.

  وی ادامه داد: در این حادثه راننده ۴۵ ساله تریلی از ناحیه گردن دچار مصدومیت که پس از حضور ماموران اورژانس به بیمارستان آباده طشک منتقل شد.
   

  محمد حسین کچویی مسوول اورژانس ۱۱۵ نی ریز در خصوص حادثه دوم اظهار داشت : در مسیر های روستای خواجه جمالی آباده طشک بر اثر واژگونی یک دستگاه پیکان ۴ نفر دچار مصدومیت شدند.

  وی ادامه داد: در این حادثه راننده این خودرو که زنی ۳۶ ساله از ناحیه دست و چشم، مزد ۲۵ ساله از ناحیه سر و صورت، مرد ۴۱ ساله از ناحیه پای راست وهمچنین مرد ۳۷ ساله دچار شکستگی از ناحیه انگشتان دست و مصدومیت شدید از ناحیه صورت می شود.

   

  کچویی افزود: پس از حضور ماموران اورژانس به محل حادثه ، مصدومان را به بیمارستان آباده طشک منتقل شد.
   

  مدیر اورژانس ۱۱۵ نی ریز در خصوص حادثه سوم گفت: در شهر آباده طشک شهرک امام صادق نرسیده به دهمورد بر اثر واژگونی یک خودرو ۲ نفر دچار مصدومیت شدند.

  وی ادامه داد: در این حادثه مرد ۲۵ ساله دچار آسیب جزئی و مرد ۳۹ ساله از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدید شد.

  کچویی در پایان گفت :

  پس از حضور ماموران اورژانس به محل حادثه ، مصدومان را به بیمارستان آباده طشک منتقل شدند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.