• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ارائه خدمات بیشتر شهرداری سنندج منوط به پرداخت عوارض ارگان‌های دولتی است
  کد خبر : 2007614

  ارائه خدمات بیشتر شهرداری سنندج منوط به پرداخت عوارض ارگان‌های دولتی است

  ارائه خدمات بیشتر شهرداری سنندج منوط به پرداخت عوارض ارگان‌های دولتی استReviewed by on Feb 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کتایون خراسانزاد یکشنبه‌شب در جلسه بررسی لایحه عوارض، بهای خدمات و مشخص شدن سهم شهرداری از فعالیت سینما بهمن سنندج که در محل سالن جلسات شورای شهر سنندج…

  ارائه خدمات بیشتر شهرداری سنندج منوط به پرداخت عوارض ارگان‌های دولتی استReviewed by on Feb 13Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کتایون خراسانزاد یکشنبه‌شب در جلسه بررسی لایحه عوارض، بهای خدمات و مشخص شدن سهم شهرداری از فعالیت سینما بهمن سنندج که در محل سالن جلسات شورای شهر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: طبق تعرفه عوارض و بهای خدمات مسوولین برگزاری مراکزی همچون «سینما» باید ضمن کسب مجوز لازم و پرداخت عوارض مقرر، بلیط‌های ورودی خود را ممهور به مهر شهرداری نمایند و تاریخ محل اجرای برنامه را « فیلم، کنسرت، موسیقی، نمایش،..» یک هفته قبل از اجرا به صورت کتبی به شهرداری اعلام کنند.

  وی در ادامه یادآور شد: اگر بدون اطلاع و اجازه شهرداری اقدام به اجرای برنامه‌های مختلف هنری در سینما شود، شهرداری میزان عوارض را به شکل علی‌الرأس تشخیص داده و متصدی مربوطه موظف به پرداخت عوارض خواهد بود لذا مرجع رسیدگی به هرگونه اختلاف در این راستا کمیسیون ماده ۷۷ خواهد بود.

  مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج تصریح کرد: مطابق تعرفه  عوارض و بهای خدمات شهرداری و ماده ۵۵ لایحه عوارض محلی سال ۹۵ باید بلیط ورودی سینمای نمایش‌دهنده فیلم ایرانی، ۳ درصد و بلیط ورودی سینمای نمایش‌دهنده فیلم خارجی، ۵ درصد فروش بلیط  را به حساب شهرداری واریز کنند که تاکنون در سنندج چنین اقدامی عملی نشده است.

  خراسانزاد اعلام کرد: سینما بهمن سنندج حدود ۵۰۰ میلیون تومان بابت صدور پروانه و عوارض سالانه نوسازی به شهرداری بدهکار است.

  وی با بیان اینکه اگر تمام ارگان‌های دولتی و غیردولتی عوارض سالانه خود را پرداخت کنند، شهرداری به عنوان متولی امر خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه می‌کند و در این زمینه قوی‌تر عمل می‌کند چراکه شهرداری غیر از وصول عوارض، منبع درآمد دیگری ندارد.

  هدف جالب معاونت فرهنگی شهرداری سنندج از یک بحث فرهنگی

  در ادامه این جلسه معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج اظهار داشت: هدف ما از این داد و ستد و مراوده با حوزه هنری به ویژه سینما بهمن، خواهان عوایدی برای خانواده عظیم شهرداری و به ویژه اختصاص تعدادی از صندلی‌های سینما و ارائه بلیط رایگان هنگام پخش فیلم، کنسرت، و دیگر برنامه‌های هنری به پرسنل زحمتکش این ارگان است.

  ‌سرکوت نجفی به برنامه ستاد نوروزی اشاره کرد و گفت: پیشنهاد معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج برای نوروز امسال، اختصاص برنامه‌هایی برای مناطق محروم و منفصل شهری از جمله منطقه « نایسر، حسن آباد و ننله» و دیگر مناطق شهر در راستای ایجاد نشاط اجتماعی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.