• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » کشف ۳۷ کیلوگرم شیشه/ دستگیری قاچاقچی کوکائین/ عرضه قرص‌های لاغری غیرمجاز در باشگاه‌های ورزشی/دستگیری بیش از ۵ هزار جاعل
  کد خبر : 2007323

  کشف ۳۷ کیلوگرم شیشه/ دستگیری قاچاقچی کوکائین/ عرضه قرص‌های لاغری غیرمجاز در باشگاه‌های ورزشی/دستگیری بیش از ۵ هزار جاعل

  به گزارش ایران ویج، سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری خود به سوالات نمایندگان رسانه‌ها پاسخ گفت. ارزش هر کیلو شیشه ۵ میلیون است منتظرالمهدی گفت: براساس نظر سنجی هایی که سازمان بسیج از بین ۲۰۰ هزار نفر از مردم و ۲۰ سازمان انجام داده پلیس در میزان رضایتمندی نمره ۸۵ از ۱۰۰…

  ۱۱۶

  به گزارش ایران ویج، سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری خود به سوالات نمایندگان رسانه‌ها پاسخ گفت.

  ارزش هر کیلو شیشه ۵ میلیون است

  منتظرالمهدی گفت: براساس نظر سنجی هایی که سازمان بسیج از بین ۲۰۰ هزار نفر از مردم و ۲۰ سازمان انجام داده پلیس در میزان رضایتمندی نمره ۸۵ از ۱۰۰ گرفته که این یعنی پلیس از بین ۲۰ سازمان به رتبه ۴ دست یافته است و طی سالهای پیش نیز این نمره بین ۷۰ از ۱۰۰ بوده است.

  وی از افزایش ۱۵ درصدی کشفیات مواد مخدر خبرداد و افزود: امسال افزایش پانزده درصدی کشفیات مواد مخدر را داشته ایم که در همین راستا چندی پیش ۳۷ کیلو شیشه کشف شد.

  منتظرالمهدی گفت: ارزش هر کیلو شیشه پنجاه میلیون است که برهمین اساس ارزش ریالی مواد مخدر مکشوفه معادل ۱٨ میلیارد و پانصد میلیون ریال ارزش ریال است.

  پخش قرص‌های غیرمجاز لاغری در برخی باشگاه‌ها

  وی اظهار داشت: امروزه در برخی از باشگاههای ورزشی قرص هایی جهت کاهش وزن، افزایش تمرکز و شادی توزیع می شود که در کوتاه مدت شیشه این کار را انجام میدهد اما این اثرات مخربی در آینده دارد و باید توجه داشت که پایه و اساس این قرص ها مخدر شیشه است.

  دستگیری قاچاقچی کوکائین

  سخنگوی ناجا بیان کرد: اخیرا در یکی از مرزهای غربی کشور فردی با مقداری کوکائین دستگیر شد که از این فرد فقط ۵۰ ملک به ارزش ۱۷۰ میلیارد تومان کشف شده است که فقط در حساب همسر این متهم ۱ میلیارد پول بوده است.

  منتظرالمهدی در خصوص ثبت سند خودرو بیان کرد: هیچ تغییری در قوانین ثبت سند خودرو ایجاد نشده زیرا هر تغییری مستلزم طرح در مجلس است.

  برهمین اساس شرط لازم جهت ثبت سند خودرو حضور در مراکز تعویض پلاک نیروی انتظامی است که باید توجه داشت سند سبز رنگی که دریافت می شود اعتبار لازم دارد.

  نمی‌خواهیم با سردفتران در تقابل باشیم

  وی بیان کرد: قانون افراد را مختار کرده است که افراد می توانند هم به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند و هم به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

  سخنگوی ناجا بیان کرد: توصیه ما به سردفتران این است که از روایت های متفاوت از یک قانون خودداری کنند و بحران فکری ایجاد نکنند.

  منتظرالمهدی تصریح کرد: با این که قصد نداریم دفاتر اسناد را در تقابل با پلیس قرار دهیم ولی پلیس این موضوع را مطرح کرده است.

  ضرب و شتم هیچ کس توسط پلیس قابل قبول نیست

  سخنگوی ناجا با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی گفت: اخیرا فیلمی در فضای مجازی پخش شده که فرد قصد ورود به کشور را دارد توسط مرزبانان مورد ضرب و شتم قرار میگیرد در حالی که این ضرب و شتم از سوی پلیس قابل قبول نیست اما پلیس این موضوع را پیگیری کرده است.

  منتظر المهدی ادامه داد: تعدادی از افراد غیربومی که قصد ورود به کشور را داشته اند با فحاشی و رفتارهای غیراخلاقی با مرزبانان قرار گرفتند که از این میان ۱ نفر از این افراد دستگیر شده‌است.

  تأمین امنیت اولویت اول پلیس است

  وی تاکید کرد: امنیت خود به خود ایجاد نمیشود و پلیس در این زمینه کوتاه نمی کند و تامین امنیت پلیس از اولویت های اصلی پلیس است.

  وی گفت: مرزبانان در شرایط سخت با چشمانی باز در تلاشند تا امنیت مرزها را تامین کنند.

  سخنگوی ناجا افزود: حدود ۸۷۵۵ کیلومتر مرز داریم که بیش از ۸ هزار کیلومتر از این مرزها توسط مرزبانان ناجا حفاظت می شود.

  شورای امنیت گذرگاه‌هایی را برای کوله بران مشخص کرده است

  سخنگوی ناجا اذعان کرد: امروزه براساس دستور شورای امنیت و کار گروه مرز معابری برای کوله بران مشخص شده و تحت نظارت مبادی ورودی می توانند چند قلم کالای مشخص حدودا ۴۸ تا۵۶ نوع بار خود را حمل کنند.

  وی گفت: ورود و خروج هر شخصی از مبادی غیر قانونی خلاف است و پلیس با آن مقابله می کند.

  دستگیری بیش از ۵ هزار جاعل

  منتظرالمهدی از دستگیری تعدادی جاعل خبرداد و عنوان کرد: اخیرا بیش از ۵۰۰۰ جاعل توسط پلیس آگاهی دستگیر شده اند که بیش از ۸۷ درصد از جرائم آنها در حوزه سابری بوده که توسط پلیس فتا شناسایی شده است.

  وی بیان کرد: بیش از ۸۱ درصد از جرائم جاعلان در حوزه کلاهبرداری مالی بوده است که از طریق فیشینگ و ایجاد درگاه های بانکی تقلبی این اقدامات صورت گرفته است.

  به زودی رئیس جدید نظام وظیفه مشخص می‌شود

  سخنگوی ناجا در خاتمه در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر انتشار خبر بازنشسته شدن رئیس سازمان نظام وظیفه بیان کرد: سردار صدرالسادات پس از ۳۰ سال خدمت حدود ۱ ماه پیش بازنشسته شدند که در حال حاضر سردار کریمی جانشین ایشان هستند و قرار است بزودی رئیس جدید سازمان نظام وظیفه ناجا مشخص شود.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.