• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مردم بدون آب شرب نمی توانند در مسکن مهر کارگری ساکن شوند
  کد خبر : 2007165

  مردم بدون آب شرب نمی توانند در مسکن مهر کارگری ساکن شوند

  مردم بدون آب شرب نمی توانند در مسکن مهر کارگری ساکن شوندReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای سرخه، طرح  مسکن مهر از طرح هایی است که با توجه به افزایش جمعیت در کشور و عدم همخوانی و مطابقت واحدهای مسکونی…

  مردم بدون آب شرب نمی توانند در مسکن مهر کارگری ساکن شوندReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای سرخه، طرح  مسکن مهر از طرح هایی است که با توجه به افزایش جمعیت در کشور و عدم همخوانی و مطابقت واحدهای مسکونی با این جمعیت؛ در راستای رفع مشکل کمبود مسکن و افزایش اجاره ها پی ریزی شد و در همان ابتدای امر مورد توجه بسیاری از خانوارهای مستأجر و البته کم درآمد قرار گرفت تا دغدغه های دربه دری شان پایان یابد و بتوانند با امکاناتی متوسط از زندگی راحت و مناسب برخوردار شوند.

  شهرستان سرخه نیز یکی از شهرستان هایی است که به منظور و هدف خانه دار کردن اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه از این طرح استقبال و در این زمینه و ساخت واحدهای مسکن مهر پیشرفت مطلوبی داشته است تا دغدغه مردمی که در انتظار یک سقف هستند را کاهش داده باشد.

  در این راستا جمعی از اعضای شرکت تعاونی مسکن مهر کارگری سرخه در گفت و گو با خبرنگار ما، با بیان مشکلشان دغدغه را خود به گوش مسئولین می رسانند.

  شرکت تعاونی مسکن مهر کارگری سرخه حدود ۱۸۰ واحد مسکونی در چند سال اخیر ساخته است و چندین ماه است که پرو‍ژه ۶۴ واحدی به اتمام رسیده است؛ اما این روزها مجتمع های مسکن مهر کارگری شهرستان سرخه با بی مهری روبرو شده و رفع مشکلاتی چون کم آبی نیازمند تدبیر مسئولان است.

  اما مشکلی اعضای شرکت تعاونی مسکن مهر کارگری سرخه را رنجیده خاطر کرده است و آنهم به گفته خود اعضای این شرکت خودداری شرکت آبفا از نصب انشعاب آب در این واحدهای مسکونی است.

  جمعی از اعضای شرکت تعاونی با بیان اینکه مردم به حق اندک خود قانع هستند،‌ علت این خودداری را درخواست شرکت آبفا و دریافت مبلغ هنگفت بابت توسعه شبکه ای که از قبل ایجاد شده است، عنوان کردند.

  این اعضا در ادامه با ابراز گلایه‌مندی از مشکل پیش آمده اظهار داشتند: این موضوع باعث نارضایتی مردمی شده است که جامعه کارگری یعنی قشر ضعیف و کم درآمد جامعه را تشکیل می دهند.

  این جمع از شرکت تعاونی مسکن مهر کارگری سرخه تصریح کردند: تا به حال از طریق همه مسئولان جهت پرداخت نکردن این مبلغ پیگیری شده است؛ ولی به نتیجه مطلوبی نرسیده ایم و به عبارتی تلاش ها با پیگیری موضوع تاکنون بی فایده بوده است.

  این اعضا با تأکید بر اینکه انتظار می رود مسئولان با توجه به مطالعات کافی نسبت به برطرف کردن مشکلات مسکن مهر اقدامات اساسی انجام دهند، گفتند: دلسوزان شهر سرخه و مسئولان متعهد سرخه درخواست ما این است که هر چه سریعتر این موضوع را حل و فصل و بررسی کنند تا عید۹۶ حدود ۲۵۰ نفر از همشریان بعد از سالها بی خانمانی و مستأجری در خانه خود سال جدید را جشن بگیرند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.