• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ترجمه رمان جدید «الف شفق» به زودی چاپ می‌شود
  کد خبر : 2007139

  ترجمه رمان جدید «الف شفق» به زودی چاپ می‌شود

  ترجمه رمان جدید «الف شفق» به زودی چاپ می‌شودReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمان «سه دختر حوا» نوشته الف شفق نویسنده ترک، به زودی با ترجمه شهناز ایلدرمی توسط نشر ری را منتشر می‌شود. این اثر، پانزدهمین کتاب و دهمین رمان شفق است که در سال…

  ترجمه رمان جدید «الف شفق» به زودی چاپ می‌شودReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رمان «سه دختر حوا» نوشته الف شفق نویسنده ترک، به زودی با ترجمه شهناز ایلدرمی توسط نشر ری را منتشر می‌شود. این اثر، پانزدهمین کتاب و دهمین رمان شفق است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و ابتدا به زبان‌های انگلیسی و ایتالیایی و سپس ترکی استانبولی ترجمه شد.

  «سه دختر حوا» سه شخصیت اصلی دارد که عبارتند از: دختری گناهکار، دختری مؤمن و دختری سر درگم. این‌ سه نفر در روند داستان در کنار هم قرار می‌گیرند و حس خواهری را با هم تجربه می‌کنند. این رمان یک داستان اجتماعی – سیاسی دارد و درباره مسائل روز جهان امروز است. از جمله محورهای داستان این رمان، می‌توان به هویت، سیاست، دین، زنان و خدا اشاره کرد.

  داستان این اثر، در ترکیه، اروپا، زمان حال و گذشته رخ می‌دهد. «سه دختر حوا»، داستان جستجوی مفاهیمی چون عشق، ایمان، خداوند، هویت و شادمانی در زنان است. این کتاب همچنین انتقاد تندی به جامعه ترکیه و بورژواری موجود در این جامعه دارد. شفق در یکی از مصاحبه هایش در صحبت درباره این اثر گفته شاید اگر این کتاب را اول به زبان ترکی می‌نوشت، نمی‌توانست چنین آزادانه از کشورش انتقاد کند.

  وفاداری و دوستی، سنت و نوگرایی، عشق و خیانتی غیرمنتظره موضوعاتی هستند که در بستر داستان این رمان قرار دارند.

  ترجمه شهناز ایلدرمی از «سه دختر حوا» به زودی توسط نشر ری را راهی بازار نشر می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.