• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۶۶ درصد زندانیان محکوم به قصاص در مازندران بخشیده شدند
  کد خبر : 2007105

  ۶۶ درصد زندانیان محکوم به قصاص در مازندران بخشیده شدند

  ۶۶ درصد زندانیان محکوم به قصاص در مازندران بخشیده شدندReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد اظهار داشت: در سال جاری، ۳۳ نفر محکوم به قصاص داشتیم که پرونده آنها تکمیل بوده و باید حکم قصاص برای این افراد اجرا می شد که…

  ۶۶ درصد زندانیان محکوم به قصاص در مازندران بخشیده شدندReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد اظهار داشت: در سال جاری، ۳۳ نفر محکوم به قصاص داشتیم که پرونده آنها تکمیل بوده و باید حکم قصاص برای این افراد اجرا می شد که توسط روسای زندان ها، مددکاران و روحانیون زندان،  برای ۲۲ نفر از متهمین مذکور رضایت اولیای دم گرفته شد.

  وی در ادامه با اشاره به این مطلب که به طور معمول ۱۳ تا ۱۵ درصد زندانیان ممکن است به دلیل شرایط اقتصادی، فرهنگی و عدم اشتغال، برگشت به زندان داشته باشند، اظهار داشت: در استان مازندران، برگشت به زندان برای افرادی که تحت پوشش مرکز مراقبت بعد از خروج قرار گرفته و وام اشتغال زایی دریافت کرده اند،به نیم درصد کاهش یافته است.

  حجت الاسلام تقوی فرد با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۵ تاکنون حدود ۲۰۰ زندانی وام اشتغال زایی تا سقف ۱۰ میلیون تومان دریافت نموده اند، ادامه داد: جمع کل وام پرداختی به زندانیان استان پس از آزادی،نزدیک به ۸۶۰ میلیون تومان بوده است.

  وی بخش دیگری از سخنان خود گفت: شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان های استان مازندراندر سال جاری، یکهزار و ۱۷۸ پرونده وارده داشتند که ۹۰۹ پرونده توسط مددکاران شورای حل اختلاف زندان، منجر به صلح و سازش، جلب رضایت و آزادی زندانی شده است.

  حجت الاسلام تقوی فرد در خاتمه از یکهزار و ۲۲۰ مورد بازدید از زندان های استان توسط قضات و روسای دادگستری حوزه های قضایی استان خبر داد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.