• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تاریخ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال مشخص شد/ شیعی عضو کمیته فنی شد!
  کد خبر : 2007038

  تاریخ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال مشخص شد/ شیعی عضو کمیته فنی شد!

  تاریخ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال مشخص شد/ شیعی عضو کمیته فنی شد!Reviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته برگزار شد که در نهایت پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف…

  تاریخ برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال مشخص شد/ شیعی عضو کمیته فنی شد!Reviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته برگزار شد که در نهایت پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف فوتبال، موارد زیر به تصویب اعضا رسید:

  -بنا به پیشنهاد اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی، رضا جاودانی به عضویت این کمیته درآمد.

  -با موافقت اعضای هیات رئیسه مقرر شد تا هیات های فوتبال مناطق محروم با استناد به مصوبه هیات دولت در خصوص مناطق محروم برای حضور در مسابقات، از پرداخت حق عضویت معاف شدند.

  -پس از بررسی و تصویب اعضای هیات رئیسه، مهرداد دالانی، نستوه جعفری، پریا شهریاری و مراد حاج جعفری به عضویت کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال درآمدند.

  -مقرر شد تا روز ۲۵ اسفند ماه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

  -با تائید اعضای هیات رئیسه محمدرضا ساکت، سید مهدی ابطحی، غلامعلی هنر پیشه، بهرام رضائیان و ناصر صالح به عضویت کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و محمود شیعی به عضویت کمیته فنی و توسعه فوتبال در آمدند.

  – مقرر شد تا ۱۰ میلیون پاداش برای حضور تیم ملی فوتسال بانوان ایران در رقابتهای جام جهانی کوچک گواتمالا پرداخت شود.

  – همچنین اقدامات لازم برای صورت مالی و بازرسی مستقل از سوی موسسه حسابرسی خدمات مالی جهت سال مالی به تصویب اعضای هیات رئیسه رسید.
  گفتنی است، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، دکتر علیرضا اسدی، دکتر لیلا صوفی زاده، فریدون اصفهانیان، حیدربهاروند، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی و دکتر محمود اسلامیان برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.