• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » کارگرانی که روز عاشورا و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سر کار رفتند
  کد خبر : 2006970

  کارگرانی که روز عاشورا و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سر کار رفتند

  کارگرانی که روز عاشورا و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سر کار رفتندReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "ارگ نیوز"؛پیش از هرچیز باید تاکید کرد نزدیک به ۵ هزار نفر نیروی انسانی در گروه صنعتی کرمان خودرو اشتغال دارند که جای شکر آن باقی…

  کارگرانی که روز عاشورا و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سر کار رفتندReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "ارگ نیوز"؛پیش از هرچیز باید تاکید کرد نزدیک به ۵ هزار نفر نیروی انسانی در گروه صنعتی کرمان خودرو اشتغال دارند که جای شکر آن باقی است اما نیروی انسانی نجیب و صبور به عنوان بزرگترین سرمایه این منطقه غنی، در طی سالیان دراز درآمد بسیاری را نصیب سرمایه گذاران این مجموعه خودروسازی کرده است بنابراین نیازمند توجه بیشتری است.

  گفتنی است شب قبل از ۲۲ بهمن خبرنگار ما در گفتگویی خبری با یکی از مسئولین شهرستان از او دلایل فراخوان کارگران کرمان موتور در روز جمعه مصادف با ۲۲ بهمن را جویا شد که منجر به پیگیری هایی گردید و در نتیجه از سوی این مسئول به نقل از مدیر عامل کرمان موتور اعلام شد که کل مجموعه خودرو سازی شرکت کرمان موتور در ۲۲ بهمن تعطیل است اما در واقع اینچنین نشد.

  این اظهارات در حالی بود که روز گذشته پس از پایان راهپیمایی باشکوه مردم بم در ۲۲ بهمن تعدادی از کارگران این شرکت ضمن ارسال تعدادی تصویر از حضور عمده کارگران و پارکینگ خودرویی در این روز خبر داده و ابراز داشتند غالب کارگران این شرکت به دستور کارفرمایان امروز بر سر کار خود حاضر شدند.

  تعجب برانگیزترین قسمت ماجرا جایی است که همه این کارگران ابراز داشتند تقریبا همه جمعه ها که تنها روز استراحت ما به ناحق گرفته می شود در شرکت کار مهمی وجود ندارد و ضرورتی به حضور در شرکت دیده نمی شود کما اینکه کارکنان اداری روز گذشته در شرکت نبودند.

  اما این همه ماجرا نیست و تضییع حقوق کارگری در ارگ جدید به اینجا هم ختم نمی شود چنانچه این کارگران از حضور خود بر سر کار حتی در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز خبر دادند و تنها دلیل عدم اعتراض به چنین مواردی را نبود امنیت شغلی می دانند.

  یکی از این کارگران زحمت کش می گوید: پیش از ۲۲ بهمن یکی از همکاران ما با حراست شرکت تماس گرفت و ابراز داشت چرا در تعطیل رسمی آنهم به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب باید سر کار خود حاضر شویم که توسط دوربین های امنیتی شناسایی شد و کارت ساعت او را گرفتند و در کمال ناباوری به او گفتند که از فردا دیگر سر کار نیاید.

  لازم به ذکر است ارگ نیوز پیشتر نیز در گزارشاتی به اجحاف گسترده ای که به کارگران شرکت مدیران خودرو از سوی مدیران چینی این شرکت تحمیل می شود، اشاره کرده است.

   

  پارکینگ کارگران کرمان موتور در روز ۲۲ بهمن

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.