• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مسکن مهر نی ریز فاقد آتش نشانی می باشد
  کد خبر : 2006820

  مسکن مهر نی ریز فاقد آتش نشانی می باشد

  مسکن مهر نی ریز فاقد آتش نشانی می باشدReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ با توجه به اتفاقات اخیر و حادثه ساختمان پلاسکو باید به این نکته نیز توجه داشت که مسکن مهر نی ریز نیز فاقد آتش…

  مسکن مهر نی ریز فاقد آتش نشانی می باشدReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ با توجه به اتفاقات اخیر و حادثه ساختمان پلاسکو باید به این نکته نیز توجه داشت که مسکن مهر نی ریز نیز فاقد آتش نشانی می باشد.

  با توجه به این شهر نی ریز یک ایستگاه آتش نشانی بیشتر ندارد و فاصله این ایستگاه تا مسکن مهر نیز زیاد می باشد،در صورت آتش‌سوزی در مسکن مهر آتش‌نشانی امکانات لازم را ندارد.

  عباس منزه شهردار نی‌ریز در این خصوص گفت: هیچ شهر و شهرداری نمی‌تواند ادعا کند که آمادگی صد در صد در برابر حوادث و بحرانها را دارد.

  عباس منزه ادامه داد: شهر نی ریز استعداد دو ایستگاه آتش نشانی را دارد که در حال حاضر  یک ایستگاه در این شهر فعال می باشد.

  وی ادامه داد: ایستگاه موجود فعال و دارای امکانات خوبی می باشد ، اما ایستگاه دیگر در حال احداث  تجهیز می باشد.

   منزه بیان کرد: با توجه به بودجه ای که وجود دارد و شرایط کنونی این ایستگاه به آسانی تکمیل نخواهد شد و متاسفانه در حال حاضر در مجموعه مسکن مهر، ما وسیله ای برای امداد رسانی در شرایط مورد نیاز نداریم

  وی اظهار داشت: با مصوبه شورای شهر نی ریز و فروش زمین مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان جهت تامین دستگاه های مورد نیاز تهیه شد و در همین خصوص مقدمات خرید نیز انجام شده است.

  عباس منزه شهردار نی ریز تصریح کرد: ضمن اینکه باید این مسئله را مدنظر قرار داد که اگر ما ایستگاه‌های آتش‌نشانی را تجهیز نماییم از نظر نیرو با مشکل روبرو هستیم و باید سازمان شهرداری‌ها در این رابطه مجوز استخدام را صادر نماید.

  وی ادامه داد: از جمله اقداماتی که برای آمادگی آتش‌نشانان تاکنون انجام شده است به روز رسانی آموزش در آتش‌نشانی بوده است که توسط دفتر امور شهری استانداری دیده شده است. همچنین در فواصل مختلف مانورهایی برای آنان برگزار می‌شود.

  منزه در پایان خاطر نشان شد: ما باید به دنبال همیاران آتش‌نشانی باشیم، یعنی کسانی که به صورت افتخاری و با گذراندن دوره‌هایی بتوانند در رخدادهای غیر قابل پیش‌بینی به ما کمک کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.