• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » رشد پدیده تعطیل شدن بنگاه‌های اقتصادی در اصفهان/ رشد حدود ۲۰۰ درصدی دریافت مالیات در اصفهان کمر بنگاه‌های کوچک و متوسط را شکسته است
  کد خبر : 2006816

  رشد پدیده تعطیل شدن بنگاه‌های اقتصادی در اصفهان/ رشد حدود ۲۰۰ درصدی دریافت مالیات در اصفهان کمر بنگاه‌های کوچک و متوسط را شکسته است

  رشد پدیده تعطیل شدن بنگاه‌های اقتصادی در اصفهان/ رشد حدود ۲۰۰ درصدی دریافت مالیات در اصفهان کمر بنگاه‌های کوچک و متوسط را شکسته استReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز، نائب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان عصر…

  رشد پدیده تعطیل شدن بنگاه‌های اقتصادی در اصفهان/ رشد حدود ۲۰۰ درصدی دریافت مالیات در اصفهان کمر بنگاه‌های کوچک و متوسط را شکسته استReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز، نائب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان عصر شنبه در سالن جلسه‌های این اتاق اظهار کرد: در حال حاضر با پدیده تعطیل شدن بنگاه‌های اقتصادی در اصفهان روبرو هستیم.
  مصطفی رُناسی بابیان اینکه بنگاه‌هایی هم که در حال فعالیت هستند، آینده‌شان چیزی جز ورشکستگی یا سقوط نیست، گفت: تعدادی از بنگاه‌هایی هم که زیر ظرفیت در حال کار کردن هستند آینده‌ای خوبی را نمی‌توان برایشان متصور بود، تعدادی هم شرایط مطلوبی دارند که امیدواریم وضعیت اقتصادی‌شان بهتر شود.
  وی با تصریح بر اینکه نوسانات نرخ ارز و تورم بر بنگاه‌های اقتصادی کشور تأثیر منفی داشته است، اظهار کرد: دولت یازدهم مثل دیگر دولت‌ها بر مصوبه مجلس در برنامه پنجم توسعه که اعلام کرده بوده نرخ ارز به‌اندازه تورم داخلی منهای تورم خارجی تسهیل بشود، اجرا نکرده است.
  رییس کمیسیون سیاست‌گذاری و پایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان تصریح کرد: چرا دولت یازدهم در این مدت سه سال جسارت به خرج نداده و قیمت ارز را تک‌نرخی نکرده است.
  رُناسی تأکید کرد: باید ثابت شود چه کسانی از متفاوت بودن نرخ ارز ذی‌نفع بوده‌اند.
  وی بابیان اینکه وضعیت اقتصادی در استان اصفهان به دلیل صنعتی بودن فاجعه‌بارتر است، گفت: افزایش مالیات در استان اصفهان در سه سال گذشته با یک شیب تند افزایشی روبرو شده است.
  نائب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با اشاره به کاهش پرداخت سهم مالیات در بخش اصناف در سه سال اخیر، اظهار کرد: قبلاً بخش عمده‌ای از مالیات استان اصفهان را صنایع بزرگ استان پرداخت می‌کرده‌اند که با توجه به کاهش سوددهی پرداخت مالیات این بخش هم کاهش داشته است.
  رُناسی خاطرنشان کرد: ۶۴ هزار میلیارد سود بنگاه‌ها در سال ۹۲ تبدیل به ۴ هزار میلیارد در سال ۹۴ شده است.
  وی بابیان اینکه پس باید بپرسیم چه چیزی بر رشد حدود ۲ برابری پرداخت مالیات استان اصفهان در سه سال گذشته تأثیرگذار بوده است، گفت: در حقیقت همین واحدها و بنگاه‌های اقتصادی که تعطیل یا کارگرهای خود را اخراج کرده‌اند این امر را به وجود آورده‌اند.
  رییس کمیسیون سیاست‌گذاری و پایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان اظهار کرد: عمده فشارهای مالیاتی در سه سال گذشته بر بنگاه‌های اقتصادی کوچک، متوسط و عملاً تولیدی بوده و آنها را فلج کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.