• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » آماده پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های شهری هستیم
  کد خبر : 2006805

  آماده پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های شهری هستیم

  آماده پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های شهری هستیمReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازشاهوخبر؛ واحد سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کامیاران در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد؛ هدف از ایجاد این واحد، مشارکت هر چه بیشتر بخش…

  آماده پذیرش مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های شهری هستیمReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازشاهوخبر؛ واحد سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کامیاران در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد؛ هدف از ایجاد این واحد، مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی در توسعه و عمران شهری می باشد.

  این واحد با الگو برداری از شیوه نامه سرمایه گذاری که در وزارت کشور تدوین وتصویب گردیده بود، پس از بومی سازی آن اقدام به تشکیل هیئت عالی سرمایه گذاری، تعریف کارگروه ها ودعوت از کارشناسان خبره در زمینه های شهرسازی، عمران، اقتصادی ومالی نمود.

  واحد سرمایه گذاری و مشارکت ایده و نظرات شهروندان در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان کامیاران را جمع آوری و پس از بررسی توسط کارشناسان سرمایه گذاری،  بهترین ایده ها را انتخاب و اجرا می نماید؛ همچنین بهترین ایده های انتخاب شده توسط کاربران در اسرع وقت پس از تامین مالی اجرا می گردد.

  شهروندان، فرهیختگان وتمامی اقشار مختلف با مراجعه به  وب سایت  ایده و یا مراجعه به پورتابل شهرداری کامیاران، واحد سرمایه گذاری، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه داده و بانی ایجاد اشتغال و شهری آباد و متکی به درآمدهای پایدار باشند.

  درباره اهداف سرمایه گذاری در این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  جذب و هدایت سرمایه گذاران یا مشارکت کنندگان برای پیشبرد اهداف، سیاست ها و همچنین پیگیری، هدایت روند امور مذکور، شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری واحدهای مختلف و دسترسی همگان به اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری.

  بکارگیری و بهره مندی از فکر و اندیشه و سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی در توسعه امور شهری، کاهش بروکراسی زائد اداری و تسهیل و روان سازی پذیرش و فعالیت سرمایه گذاران در شهرداری.

  پاسخ گویی و ارائه تسهیلات لازم به متقاضیان سرمایه گذاری در طرح های شهرداری.

  حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی در شهر.

  انجام هماهنگی با شورای اسلامی شهر کامیاران  و واحدهای مختلف شهرداری جهت اخذ مجوزهای لازم.

  ارائه مشورت های لازم به سرمایه گذاران داخلی و خارجی در خصوص طرح های شهرداری.

  سایراقدامات لازم برای تشویق، جذب و توسعه سرمایه گذاری در شهرداری.

  اینک شهرداری کامیاران از کلیه شهروندان و سرمایه گذاران می خواهد برای شرکت در فرصت های سرمایه گذاری یا مشارکت دراین پروژه، طرحهای خود را به شهرداری کامیاران، واحد سرمایه گذاری ارسال نمایند تا به صورت رایگان در بانک فرصت های سرمایه گذاری قرار گیرند و یا ازطریق پست الکترونیکی شهرداری به نشانیInfo@kamyarancity.ir ارسال نمایند.                                                 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.