• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » رشد قارچ گونه بازارچه‌های هفتگی روستایی در گالیکش
  کد خبر : 2006801

  رشد قارچ گونه بازارچه‌های هفتگی روستایی در گالیکش

  رشد قارچ گونه بازارچه‌های هفتگی روستایی در گالیکشReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نیلکوه حسن رزاقی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گالیکش در این جلسه گفت: بر اساس مصوبات ستاد تسهیلات رونق تولید اعتباری به مبلغ ۹ میلیارد و ۲۰۰…

  رشد قارچ گونه بازارچه‌های هفتگی روستایی در گالیکشReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نیلکوه حسن رزاقی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گالیکش در این جلسه گفت: بر اساس مصوبات ستاد تسهیلات رونق تولید اعتباری به مبلغ ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حوزه صنعت به ۶ واحد و طرح صنعتی گالیکش تخصیص یافت.

  به گفته وی از این مبلغ حدود ۶۲ درصد آن تحقق‌یافته است.

  رزاقی افزود: بر اساس بازدیدهای مستمر انجام‌گرفته از این بنگاه‌ها تاکنون تعداد ۱۰ اشتغال جدید و افزایش ظرفیت تولید در این واحدها را شاهد بودیم.

  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گالیکش خاطرنشان ساخت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۲۰ پروانه کسب صنفی در شهرستان گالیکش صادرشده است.

  وی با اشاره به مشکلات واحدهای صنفی گالیکش گفت: رشد قارچ گونه بازارچه‌های هفتگی در گالیکش ازجمله مشکلات واحدهای صنفی است که در روستاها تسری پیداکرده و باعث از بین رفتن اشتغال پایدار در اصناف می‌شود.

  رزاقی گفت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دو کارگاه آموزشی ارتقاء مهارت بافت با تعداد ۸۱ نفر طی چهار روز در گالیکش برگزار شد که امیدواریم اثرات مطلوب آن در آینده نه‌چندان دور در شهرستان مشخص شود.

  وی بیان داشت: در ارتباط با کالاهای قاچاق نیز برنامه‌ریزی مدون انجام‌گرفته و به‌صورت منظم با موضوعات مختلف در سطح عرضه پیگیری می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.