• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کردستان آمادگی هرگونه مراودات ورزشی با کشورهای همسایه را دارد
  کد خبر : 2006733

  کردستان آمادگی هرگونه مراودات ورزشی با کشورهای همسایه را دارد

  کردستان آمادگی هرگونه مراودات ورزشی با کشورهای همسایه را داردReviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کادر فنی تیم ملی کشتی نوجوانان عراق شامگاه شنبه با مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان دیدار کردند. در این دیدار، حامد جولائی از حضور تیم ملی کشتی نوجوانان عراق…

  کردستان آمادگی هرگونه مراودات ورزشی با کشورهای همسایه را داردReviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کادر فنی تیم ملی کشتی نوجوانان عراق شامگاه شنبه با مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان دیدار کردند.

  در این دیدار، حامد جولائی از حضور تیم ملی کشتی نوجوانان عراق در استان کردستان ابراز خرسندی کرد و گفت: استان کردستان با کشور عراق از نظر مراودات ورزشی هیچ مشکلی ندارد و در صدد افزایش آن در مابقی رشته‌های هستیم.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: کشتی ایران در سطح جهان دارای جایگاه خوبی است و به همین منظور استان کردستان در این رشته قهرمانان عنوان داری را در خود جای داده است که این امر می‌تواند برای کشورهای همسایه در بحث فنی مثمرثمر باشد.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه به سطح نسبتا خوب کشتی استان کردستان این مراودات تداوم داشته باشد و دو طرف استفاده‌های فنی و تجهیزاتی را برای پیشبرد اهداف ورزشی پیش ببرند.

  جولائی تصریح کرد: استان کردستان با داشتن اماکن مناسب ویژه کشتی و مربیان مجرب در سطح بین‌المللی همچون جمشید خیرآبادی می‌تواند بار فنی کشورهای همسایه را افزایش دهد.

  وی در پایان اظهار داشت: کردستان آماده هر گونه مراودات ورزشی و فنی با کشورهای همسایه است و می‌توانیم با استفاده از این موضوع به ورزش قهرمانی در تمامی رشته‌ها کمک کنیم.

  اردوی مشترک کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی عراق و ورزشکاران کردستان از روز ۱۸ تا ۲۴ بهمن ماه در سنندج برگزار می‌شود و خود را برای رقابت‌های آسیایی در سال آینده آماده می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.