• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ارتش مکانیزه منظم علیه کماندوهای فدایی نامنظم!
  کد خبر : 2006708

  ارتش مکانیزه منظم علیه کماندوهای فدایی نامنظم!

  ارتش مکانیزه منظم علیه کماندوهای فدایی نامنظم!Reviewed by on Feb 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دیدار استقلال و پرسپولیس این دوره را در هشتاد و چهارمین دیدارشان می توان شبیه سازی کرد. می توان این دیدار را به جنگی تشبیه کرد که پرسپولیس در آن ارتشی مکانیزه و منظم دارد…

  ارتش مکانیزه منظم علیه کماندوهای فدایی نامنظم!Reviewed by on Feb 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دیدار استقلال و پرسپولیس این دوره را در هشتاد و چهارمین دیدارشان می توان شبیه سازی کرد. می توان این دیدار را به جنگی تشبیه کرد که پرسپولیس در آن ارتشی مکانیزه و منظم دارد و زره پوش است و دروازه اش بسیار سخت باز می شود و البته می توان استقلال را به ارتشی چریکی و فدایی تشبیه کرد که بازیکنانش هر کدام کماندو هایی دونده هستند اما نامنظم و پارتیزانی حمله و دفاع می کنند.

  در واقع اگر به این دو تیم دقت کنید متوجه می شوید که هر دو تیم این خصوصیتت ها را دارند. به عنوان مثال ترکیب دفاعی پرسپولیس با بیرانوند و جلال حسینی و انصاری و ماهینی و … دقیقا حکم یک تانک نفوذ ناپذیر را برای این تیم ایفا می کند اما این تانک یک مهره کلیدی را در این دیدار ندارد و آن کامیابی نیا است. حالا تانک پرسپولیس تغییراتی خواهد داشت، شاید بهتر از قبل شاید هم بدتر.

  در استقلال اما از این تانک ها خبری نیست، اما تا دلتان بخواهد سربازان فداکار وجود دارند که مثل کامیکازه های ژاپنی در جنگ جهانی دوم می توانند با پرتاب کردن خودشان توپ های شلیک شده را از روی خط بیرون بیاورند. در خط حمله هم کاوه رضایی یک دونده بی نظیر است که می تواند به تانک زرهی پرسپولیس آسیب برساند.

  در آنسو طارمی زهر دار و خطرناک است و بسیار تشنخ، او از چپ و راست توپ دریافت می کند و چند تایی را نمی زند و برخی را هم شاید گل کند اما رقابت او با رحمتی حتما دیدنی خواهد بود، رحمتی در واقع سوپر من آبی هاست او هم یکی از همان چریک های پارتیزان است که گاهی برای گرفتن توپ پرواز می کند و با بال زدن توپ ها را از روی خط بیرون می آورد.

  این نبرد واقعا قابل پیش بینی نیست و کسی هم نمی تواند برنده آن را پیش بینی کند چرا که یک دیدار برابر نیست، دیداری است با دو نوع فوتبال متفاوت، یکی سوار بر کارهای تاکتیکی منظم و دیگری سوار بر دوندگی و خلاقیت.

  سعی نکنید این دیدار را پیش بینی کنید چون هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد، از بردهای پرگل گرفته تا تساوی از سر ترس.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.